Note 4 Android 6.0.1 Güncellemesi Türkiye'de

• Konbuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

muratweb

Öğrenci
Turkcell rom var bende gelmemiş. Arkadaşımda geldi şuanda yüklüyor bakalım neler değişmiş.

scorpion

Rektör
Cezalı
Türkiye'ye hayirli olsun. Ben hala beklemedeyim..

Samsung'un bu huyunu ben de sevmiyorum sahsen. Herkes güncellemeyi alir biz bekleriz.

Lazzz

Rektör
Bir dizi vardı eskilerden bilmem hatırlarmısınız? En son babalar duyar diye, bu olay da ona benzedi, en son Turkcell'liler alır :)

kuzeysss

Öğrenci
Screenshot_2016-05-18-14-47-06[1].png
Screenshot_2016-05-18-14-47-06[1].png

kuzeysss

Öğrenci
En büyük değişim s pen de olsa gerek. Biraz kasmalar var gibi. UKT lazım :)

Son düzenleyen moderatör:

kuzeysss

Öğrenci
Screenshot_2016-05-18-15-16-47[1].png
Screenshot_2016-05-18-15-16-50[1].png
Screenshot_2016-05-18-15-16-52[1].png
Screenshot_2016-05-18-15-16-55[1].png
Screenshot_2016-05-18-15-17-01[1].png
Screenshot_2016-05-18-15-17-06[1].png
Screenshot_2016-05-18-15-17-10[1].png

Ekli dosyalar

• Screenshot_2016-05-18-15-16-23[1].png
    Screenshot_2016-05-18-15-16-23[1].png
    441.2 KB · Görüntüleme: 109
  • Screenshot_2016-05-18-15-16-23[1].png
    Screenshot_2016-05-18-15-16-23[1].png
    441.2 KB · Görüntüleme: 125

scorpion

Rektör
Cezalı
Bir hafta kullandiktan sonra sarj ömrü ve genel performans hakkinda bilgi verebilir misiniz? Cok makbule gecer arkadaslar.

AhmetDM

Öğrenci
Arkadaşlar ben yaklaşık bir buçuk aydır polonya romunu yükledim sorunsuz kullanıyorum bi kaç hatası var polonya romunun. Bugün yayınlanmış TR güncellemesi sammobile üzerinden baktım 6.0.1 güncellemesi yoktur. Ben geri nasıl döneceğim TR marsmallow güncellemesine yardım edermisiniz.

Sahin0740

Öğrenci
Arkadaşlar ben yaklaşık bir buçuk aydır polonya romunu yükledim sorunsuz kullanıyorum bi kaç hatası var polonya romunun. Bugün yayınlanmış TR güncellemesi sammobile üzerinden baktım 6.0.1 güncellemesi yoktur. Ben geri nasıl döneceğim TR marsmallow güncellemesine yardım edermisiniz.
Aynı sorun bende de var.servise gittim teliniz garantiden çıkmış malesef dedi.sen çözdün mü durumu kardeşim?

msaltin

Öğrenci
Arkadaşlar
Yükledim 2 gün önce ama tuş kilidi vb. bazı bildirim sesleri çok az geliyor. Bildirim ses ayarı sonda olmasına rağmen. Bir de Gear S ve arabanın bluetooth bağlantıları eskiden otomatik oluyordu şimdi olmuyor, illa menüden bağlan demem gerekiyor her seferinde. Bir yerden ayar mı değiştirdim acaba farkında olmadan?

AsiL27

Öğrenci
ben son güncelemeyi indirdim ve indirdigime pisman oldum.

Hala Donmalar var ve sarj cok yavas doluyor ve erken bitiyor. telefonda zirt pirt hafiza kartini kesfet mesaji cikmasi ayrica can skintisi.

daha sorunlari olan var ise yaz sin.

türkce yazi yazamadim Almanyada yasiyorum.

Saygilar.

msaltin

Öğrenci
Arkadaşlar
Yükledim 2 gün önce ama tuş kilidi vb. bazı bildirim sesleri çok az geliyor. Bildirim ses ayarı sonda olmasına rağmen. Bir de Gear S ve arabanın bluetooth bağlantıları eskiden otomatik oluyordu şimdi olmuyor, illa menüden bağlan demem gerekiyor her seferinde. Bir yerden ayar mı değiştirdim acaba farkında olmadan?

Herkese yeniden merhaba,
Güncellemeyi yükledikten sonra yedeklerimi de aldım ve telefonu sıfırladım. Ciddi anlamda batarya kullanım süresi uzadı. Bir de en belirgin fark ekran kapalı iken not alabilmek. Bunun haricinde benim sık kullandığım alanlarda pek bir fark yok. Sadece daha önce kullanmadığım programları devre dışı bırakabiliyordum ama 6.0 içinde örneğin evernote devre dışı bırakılamıyor. Telefonu da rootlamak istemiyorum.

AhmetDM

Öğrenci
Herkese yeniden merhaba,
Güncellemeyi yükledikten sonra yedeklerimi de aldım ve telefonu sıfırladım. Ciddi anlamda batarya kullanım süresi uzadı. Bir de en belirgin fark ekran kapalı iken not alabilmek. Bunun haricinde benim sık kullandığım alanlarda pek bir fark yok. Sadece daha önce kullanmadığım programları devre dışı bırakabiliyordum ama 6.0 içinde örneğin evernote devre dışı bırakılamıyor. Telefonu da rootlamak istemiyorum.

Aynen öyle evernote için devre dışı yapılamıyor. 5.1.1 de yapılabiliyordu harici uygulamalar dışında sadece seçenegin root galiba.

SDN Son Haberler

Son mesajlar