Samsung Note 20 ultra

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Erenist2020

Profesör
Bence bu Exynos saçmalığını kimse almamalı. Eğer bir öküz yükü para ödeyeceksem o zaman Amazon ya da başka bir vasıtayla Amerikada satılan Snp. 865 modelini getirtirim.
En mantıklısı Snapdragon 865 li imei kaydı olan bir Note 20 ultra almak.Exynos tarafı batarya ve oyun performansında sıkıntılı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ultra da 12 değil mi?
Maalesef 8gb.
 

grbzz

Revolution
Yönetici
Mod. Adayı
Sanırım ABD'deki Amazon'dan bahsediyorsun. Onu anladım da, bunu Türkiye Amazon vasıtasıyla getirtmek mümkün olmuyor mu? Bir de şöyle soralım, bunun başka bir yolu, yordamı olmuyor mu?
Amazon.tr açıldığı için herhangi bir yabancı ülkeden gönderim yapılmıyor sadece Türkiye sitesinden alışveriş yapabiliyorsunuz.
Başka siteleri tam olarak bilmiyorum (zaten Amazon hariç çok da büyük bir firma yok) ama vergiler ve döviz kurunun bu kadar yüksek olduğu bir dönemde Türkiye'deki fiyatından çok daha pahalıya patlar alan kişilere.
 
vergiler ve döviz kurunun bu kadar yüksek olduğu bir dönemde Türkiye'deki fiyatından çok daha pahalıya patlar alan kişilere.
Doğru... Tabii ki daha pahalıya patlayacağı kesin; Ama değer diye düşünüyorum. Çünkü uzun yıllar seninle olacak böyle bir cihaz için -o kadar parayı kıydıktan sonra tabii- o kadar farkı da göze alabilir kişi. Gerçi ben Note5'imle mutlu mesut geçinip gidiyoruz ama... Belki bir gün... Neden olmasın? Demi ama?! :D
 

Son mesajlar

Üst