Note 20 Ultra deneyimim.

Bu konuyu okuyanlar

Yıldırım E.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,681
MediaMarkt'da deneme fırsatım oldu 120hz cezbedici çok hoş yağ gibi akıyor ama bir sorun var; Exynos 990. 5 dakikalık Brawl Stars oynamam sonucunda cihaz çok ısındı ve throttle yedi. Telefonda başka oyun yoktu ama tasarım olarak hoştu fakat kamera çıkıntısı abartılı, iPhone 11 Pro ile karşılaştırmaya korktum android gayet stabil ana menüde kasma vs. yoktu telefonu alacak kişiler alacaksa Snapdragon 865'li versiyonu alsın ya da hiç almasın.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Kamera çıkıntısı hakkında ne düşünüyorsunuz ? Bana fazla geldi.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
MediaMarkt'da deneme fırsatım oldu 120hz cezbedici çok hoş yağ gibi akıyor ama bir sorun var; Exynos 990. 5 dakikalık Brawl Stars oynamam sonucunda cihaz çok ısındı ve throttle yedi. Telefonda başka oyun yoktu ama tasarım olarak hoştu fakat kamera çıkıntısı abartılı, iPhone 11 Pro ile karşılaştırmaya korktum android gayet stabil ana menüde kasma vs. yoktu telefonu alacak kişiler alacaksa Snapdragon 865'li versiyonu alsın ya da hiç almasın.
Exynos 990 oyun performansı ve batarya yönetimi konusunda rezil bir işlemci.Dediğin gibi Note 20 ultra alınacaksa Snapdragon 865 pluslı alınmalı yada uzak durulmalı.

Son düzenleme:

egee358

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Brawl stars be throttle mı nE. Bu arada exynos 990lı cihazların tek kasmadığı yer ana menü zaten çok yanlış incelemişsin telefonu.Ana menüde sağ sol yapınca tabii ki çok güzel telefon zaten herkes ana menüdeki o sağ sol yaparkenki akıcılığı görmek için alıyor.Keşke girebilseydin bir pubg mobile fulleseydin ayarları açsaydın gfx tooldan da 90fpsi 30dk bir oynasaydın da görseydin telefonun gerçek yüzünü. (zaten brawl starsa bile dayanamamış o paraya alınan bir telefonun pubg mobile +brawl stars çalıştırması lazım çerez niyetine)

Yıldırım E.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,681
Brawl stars be throttle mı nE. Bu arada exynos 990lı cihazların tek kasmadığı yer ana menü zaten çok yanlış incelemişsin telefonu.Ana menüde sağ sol yapınca tabii ki çok güzel telefon zaten herkes ana menüdeki o sağ sol yaparkenki akıcılığı görmek için alıyor.Keşke girebilseydin bir pubg mobile fulleseydin ayarları açsaydın gfx tooldan da 90fpsi 30dk bir oynasaydın da görseydin telefonun gerçek yüzünü. (zaten brawl starsa bile dayanamamış o paraya alınan bir telefonun pubg mobile +brawl stars çalıştırması lazım çerez niyetine)
Yazıyı anlayarak okumamışsınız boş yorumlar yazmışsınız okumadan yorum yapmışsınız gereken cevap yukarıda okumadan boş yapmayalım.

egee358

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Yazıyı anlayarak okumamışsınız boş yorumlar yazmışsınız okumadan yorum yapmışsınız gereken cevap yukarıda okumadan boş yapmayalım.
Okudum kardeşim anlayarak da okudum sen boş yapmışsın dediklerimin hiçbir kısmı boş değil saçma sapan konuşmayalım lütfen

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Orada ki cihazları nasıl kullanıyorsunuz? Ben ellemek yasak diye biliyorum. :)

Yıldırım E.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,681
Orada ki cihazları nasıl kullanıyorsunuz? Ben ellemek yasak diye biliyorum. :)
Yasak değildi en azından benim gittiğim yerde.
Yarısı yazmıyor kardeşim aynısını söyleyerek destek olmuş olabilirim sanki he? Sen de aynı kafadaki bi insana böyle laflar söyle sonra ben de seni...
Hehe tamam.
Note 20 ultra kraldır ne iPhone 12 ne oppo ne de xaimi durabilir????
Kral mı? Çöp telefon tabi exynoslu versiyonu.