Note 2 şimdi alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emrecanozdemir7

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İpad mini retina ile note 2 arasında kaldım.Yanımda taşıyabileceğim akıllı bir telefona ihtiyacım var.Ama ipad de uygulama çeşitliliği retina ekranı ,virüs bulaşmaması ,tasarımı uzayıp gidiyorr...Ama dediğim gibi akıllı bir telefona da ihtiyacım var.Malum full hd ekranlar çıktı hep.Note 2 ninki hd ekran.Bütçem 1.300 tl bunları alabilecem sadece.
Sizce note 2 şimdi alınır mı ?
bide note 2 nin kamerası nasıl ?
note 2 son çıkan hardcore oyunlarda kasar mı?

özellikle note 2 kullananlar ya da test edenler cevaplarsa sevinirim.

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
Hangi oyun mesela?

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
Hocam onlar basit kaçar... Bende zor bir şey bekliyordum :)

Şimdiye kadar çalıştırmadığı bir uygulama çıkmadı... 1 senedir kullanıyorum :)

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
İş yerinde olmadığım zamanlar ekranın değerini anlıyorum neden mi?

Uzak bağlantı programları ile iş yerindeki pc kontrol etmem rahat oluyor... Video izlerken, nette gezinirken... Ekranın kendine has modları var normal veya yoğun renk kullanımında kullana bilirsiniz... Canlı renkleri kullanmanı tavsiye etmem neden dersen sonra diğer ekranlardan zevk almıyorsun...

Buda çektiğim resimler...

ux5nu.jpg

ux5qc.jpg

emrecanozdemir7

Asistan
Reaksiyon puanı
0
güzel görünüyor fotolar.teşekkürler.Peki başka cevap verecek yok mu?

EsPriTüeL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sadece sistemden ötürü bile ipad diyebilirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mini retina bütün işlerinizi halleder , suan ne telefon kullanıyorsunuz bilmiyorum ama eger cok eski değilse bende mini retina ... ayrıca 1300 tl ye lg g2 de bulabilirsiniz full hd ekranada kavusmus olursunuz

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
güzel görünüyor fotolar.teşekkürler.Peki başka cevap verecek yok mu?

Merhaba,

Artık telefon teknolojisi ilerledi Note 2'yi her ne kadar desteklesemde şu zaman için alınabilinecek mantıklı bir tercih görünmüyor.

Nexus 5 veya LG G2 alırsanız daha mantıklı tercih yapmış olursunuz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
eğer amacın taşınabilir bir bilgisayar almaksa kesinlikle Note 2 almalısın. O kalemi varya o kalemi işte fark orda ortaya çıkıyor. crop mu dersin, nette dolaşırken sitelerde mouse gibi kullanabilme mi dersin. kısacası tercihini note 2 den yana kullanabilirsin. kitkat güncellemesi de aldı ve çok güzel custom romlarda mevcut.

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Merhaba,

Artık telefon teknolojisi ilerledi Note 2'yi her ne kadar desteklesemde şu zaman için alınabilinecek mantıklı bir tercih görünmüyor.

Nexus 5 veya LG G2 alırsanız daha mantıklı tercih yapmış olursunuz.

Moderatör gibi cevap verdin ama birazcık geciktin sanki. 3,5 aycık. :D

emin_444

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
note 2 nin çalıştırmadığı oyun veya uygulama yoktur bu konuda için rahat olsun :) kamerası da güzel bence

SilverMan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Nexus 5 ve LG 2'lere de baktım. İncelemeleri okudum. Note 2'de karar kıldım. Hatta note 3'ü de eledim. Fiyatı yüksek ve note 2 donanım ve özellik olarak yeterince iyi. En düşük SAR değeri note 2'de:0.17 W/kg.
Note 3 çözünürlük olarak HD çözünürlük sunuyor ama Note 2 720 x 1280 pixel ve yeterli.
Note 3 3GB Note 2 ise 2 GB ram sunuyor.. Bu da yeterli. Ama aralarında muazzam fiyat farkı var. Ve ben bu farka değmeyeceğini düşünüyorum.

Fiyatı da uygun Note 2'nin. Ben 800 TL civarında garantisi devam eden bir Note 2 alıp keyfini sürmek istiyorum. Benim düşüncem bu.

iyi çalışmalar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar