Note 10 Lite S9 Plus Sorunsalı?

Bu konuyu okuyanlar

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Merhaba Kısaca Sorumu Sormak İstiyorum Kardeşim Cihaz Olarak Note 10 Lite Kullanmakta Ve Geçen Bir Takas Teklifi Geldi Nokta Hatasız S9+ İle Takas Sizce Değerlendirilmeli Mi Takas Edilirmi? Bilemedim Fikriniz Nedir Yardımcı Olan Herkese Teşekkürler

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Edilmez. Her ne kadarda da işlemcisi aynı olsa da gerek pil gerek kamera gerek de yazılım desteği açısından daha avantajlı bir cihaz.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Merhaba Kısaca Sorumu Sormak İstiyorum Kardeşim Cihaz Olarak Note 10 Lite Kullanmakta Ve Geçen Bir Takas Teklifi Geldi Nokta Hatasız S9+ İle Takas Sizce Değerlendirilmeli Mi Takas Edilirmi? Bilemedim Fikriniz Nedir Yardımcı Olan Herkese Teşekkürler
Stereo hoparlör takıntısı varsa olabilir.

Yahya_66yzgt

Asistan
Reaksiyon puanı
29
S9plus kullanıyorum gayet memnunum ozelikle ekran ekranda benim için çok önemli ama 2 yıllık bir cihaz batarya kosunda pek iyi degil genede s9plus derdim amiral gemisi sonuçta