Not alma / ajanda / hatirlatma programi ariyorum

ThaLees

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi ofiste kullanmak için not alabileceğim ve bu aldıgım notları ileri bir tarihte bana hatırlatacak ve olabilirse tek bir hesapla birden fazla bilgisayarda kullanabileceğim bir program arıyorum. birde müşteri kayıtları oluşturabilip bunlara özel notlar alabilirsem yemede yanında yat.

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
evernote küçük bir alan veriyor. fonksiyonları iyi ama

ThaLees

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben bunu kullanıyorum. Hem FF eklentisi var hemde Windows sürümü var. Ve notlarının hesabında yedeği saklanıyor.

https://evernote.com/intl/tr/evernote/

Ek olarak şu eklentiyi de kullanmanı tavsiye ediyorum
https://evernote.com/intl/tr/clearly/

Eğer MS office 2010-2013 kullanıyorsan onda da oneNote programı var.

Pekala şöyle sorsam ; Bi ofisde bilgisayarım vede seyahatler yanıma aldıgım bi minibook ve tablet var. ofis bilgisayarımda aldıgım notu aynı hesap ile giriş yaptıgımda minibookta da hatırlatırmı ??
Aldıgım kayıtları bilgisayar ortamında mı kaydediyor yoksa online bi platform uzerinde istedigim yerden bakabiliyormuyum??
Bide son olarak çokmu fazla şey istiyorum ??

wnsjeep

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Wunderlist der tek geçerim, bütün platform da uygulaması var bir tek windows masaüstü var mı bilmiyorum.

ThaLees

Asistan
Reaksiyon puanı
1
evernote sımdılık guzel ve kullanıslı gıbı geldı. boyut sıkıntısı belkı ılerleyen surecte olabilir. hatırlatıcısını da denıyorum. windows ve androidde yukledım. eger bılgısayarda aldıgım notu cep telefonunda bana bıldırırse bugun ne mutlu gunum olur herhalde :)))

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
Pekala şöyle sorsam ; Bi ofisde bilgisayarım vede seyahatler yanıma aldıgım bi minibook ve tablet var. ofis bilgisayarımda aldıgım notu aynı hesap ile giriş yaptıgımda minibookta da hatırlatırmı ??
Aldıgım kayıtları bilgisayar ortamında mı kaydediyor yoksa online bi platform uzerinde istedigim yerden bakabiliyormuyum??
Bide son olarak çokmu fazla şey istiyorum ??

Hatırlatıcısını denemedim ama notları senkronazyon ettiğinden istediğin yerden ulaşabilirsin. :)

ThaLees

Asistan
Reaksiyon puanı
1
aynen denedim vede cep telefonunda da hatırlatıcı calısıyor. benım gıbı arayan arkadaslara duyurulur. yanlız senkronizasyon yaptıktan sonra :))

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:dil:abi bu not tutmayla ilgili hangi proğramları önerebilirsiniz. siz hangi proğramları kullanıyorsunuz peki söyleyin bakalım

ThaLees

Asistan
Reaksiyon puanı
1
:dil:abi bu not tutmayla ilgili hangi proğramları önerebilirsiniz. siz hangi proğramları kullanıyorsunuz peki söyleyin bakalım
bu konudan sonra evernote diye bir program buldum. butun android ve bilgisayarlarda ayni anda senkronizasyon yapabilen not almaya ajanda tutmaya vs yarayam kullanisli bir program. tavsiye ederim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
k2ofis

Bende yeni keşfettim ve çok kullanışlı işime de çok yarıyor. Web tabanlı oluşu her yerden ulaşabilme imkanı sunuyor ve hatırlatmalar maile yapılıyor. Tavsiye ederim umarım işine yarar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
peki bu evernote ücretlimi ücretli ise ne kadar ? bilen varmı sitede göremedim de ?

matrakçıparga

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evernote kullandım ama ben daha ajanda vari altalta hızla not alabileceğim ve o işle ilgili işim bittiğinde üzerini çizerek işimi bitirebileceğim bir uygulama arıyorum varmı önerisi olan?

SeeYouLater

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Evernote bence çok iyi.Bir de eklentisi edge ye gelirse on numara olur

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Evernote iyiden uyarıları çalışmıyor bende nedense .
Premium kullanmama rağmen.

A

ahenkmuh

SDN Okuru
dooo diye bir prh var çok tavsiye edilen amabulamıyorum bilgisi olan varmı