Norveç'te yaşam, eğitim, iş hayatı, vs hakkında Youtube Kanalı Norveçteyiz :-)

Bu konuyu okuyanlar

Apple Lover

Doçent
Reaksiyon puanı
662
Ne güzel bir ülke :) gerçekten bahsedildiği kadar sakin ve eğlenceli bir ülke mi?

Reaksiyon puanı
150
norveç ne ya. olumsuz tarafını saysana üstad. soğuk olur oralar kazak giy:D dünya güzelliğine aldanmayın gençler. Türkiye daha güzel bence. admin arkadaşın ilk konusu olabilir ama bi yerde kilitle. yoksa bizde yaparız.

mechman1983

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Ne güzel bir ülke :) gerçekten bahsedildiği kadar sakin ve eğlenceli bir ülke mi?
14 yıldır yaşayan biri olarak ben daha çok sakin ve huzurlu diye tanımlardım.. Eğlence bizim bildiğimi anlamda çok fazla değil.. Ancak spor ve doğa eğlence anlayışınız ise evet çok eğlenceli 😀
Mesaj otomatik birleştirildi:

norveç ne ya. olumsuz tarafını saysana üstad. soğuk olur oralar kazak giy:D dünya güzelliğine aldanmayın gençler. Türkiye daha güzel bence. admin arkadaşın ilk konusu olabilir ama bi yerde kilitle. yoksa bizde yaparız.
Olumsuz çok tarafını anlatıyoruz.. Haklısınız.. Her şey toz pembe değil 🙂 Kurallar dahilinde arada bir video paylaşımına izin var kurallarda.. Youtube bildirimlerimleri çok iyi çalışamadığı için her zaman burada da duyuruyoruz bazen hepsi bu 🙂 rahatsızlık vermeden 🙂

mechman1983

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Çok uzun süredir buradan kanal gelişmelerini haber veremedik.. Ancak bu akçam saat 21 de canlı yayın olacak.. Eğer Norveç ile ilgileniyorsanız kaçırmayın 🙂

mechman1983

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Inci çayı ya da baloncuklu çayı denediniz mi? Biz Norveç'e gelince hemen denedik bir de vlog videosu yaptık.. Bekleriz.. 😀

Emre Nas

Profesör
Reaksiyon puanı
2,266
birşey soracağım eu ülkeleri arasında çalışma vizesi gerekiyor mu? mesela alman kimliği olan birisinin norveçte çalışması için

Apple Lover

Doçent
Reaksiyon puanı
662
Bende birdahaki yaza ayarlayabilirsem 3-4 hafta gidicem bu ülkeyi çok merak ediyorum :) peki bir sorum olacak ben Bulgaristan vatandaşıyım oraya vize falan almadan sadece pasaportla gidebilirmiyim? Hiç bu işlerden anlamamda 😅

mechman1983

Asistan
Reaksiyon puanı
71
birşey soracağım eu ülkeleri arasında çalışma vizesi gerekiyor mu? mesela alman kimliği olan birisinin norveçte çalışması için
Schengen ülkelerinde oturumunuz varsa buraya gelebilirsiniz. Ancak çalışmaya başlayınca bunu bildirip çalıma izni almanız gerekir 🙂
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende birdahaki yaza ayarlayabilirsem 3-4 hafta gidicem bu ülkeyi çok merak ediyorum :) peki bir sorum olacak ben Bulgaristan vatandaşıyım oraya vize falan almadan sadece pasaportla gidebilirmiyim? Hiç bu işlerden anlamamda 😅
Evet gezmek için gelmenizde bir problem olmaz 😀 Kanaldaki diğer videoları da öneririm Norveç i merak ediyorsanız 🙂

mechman1983

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Norveç teki üniversitelere başvurular açıldı. 1 Aralık a kadar başvurmayı düşünenler için özellikle yararli olacağına inandığımız Norveç'te lisans ve yüksek lisans başvuru videosu yayınlandı. Tavsiye ederim 🙂 Lütfen ShiftDelete den gelirseniz yorumlara yazın 😀