norton anti virüs

Bu konuyu okuyanlar

rdegerlii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Ekranımın sağ tarafında sürekli bildirim çıkıyor. Norton Anti Virüs programınızın süresi doldu diye uyarı var. Sorun şu ki bi böyle bir anti virüs kullanmıyorum. Detaylı incele seçeneğine tıklayınca chrome zararlı url uyarısı veriyor. Bilgisayarda ışıklar yanıp sönüyor sanki amerika japonyaya atom bombası atıyor. Sürekli virüs bildirimleri falan çıkıyor. Ama bilgisayarımı taratıyorum bir sıkıntı yok. Yardım edin pc kırcam yoksa sıkıldım artık.

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
Chrome'un bildirim ayarlarından tüm sitelerin bildirimlerini kapatın. Bildirimlere izin vermişsiniz bir sitede o gönderiyor.

rdegerlii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Chrome'un bildirim ayarlarından tüm sitelerin bildirimlerini kapatın. Bildirimlere izin vermişsiniz bir sitede o gönderiyor.
Bu kadar basit bişey neden aklıma gelmedi benim ya. Allah razı olsun hocam var olun sitenin çerezlerini bulup engelledim bütün bildirimler kalktı. Hiç aklıma gelmemişti :D

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
Bu kadar basit bişey neden aklıma gelmedi benim ya. Allah razı olsun hocam var olun sitenin çerezlerini bulup engelledim bütün bildirimler kalktı. Hiç aklıma gelmemişti :D
Rica ederim. Chrome'da var mıydı hatırlamıyorum ama bildirimleri sormadan engelle diye bir seçenek vardı ayarlardaki izinler bölümünde. Eğer bildirimlerle işiniz yok ise onu açmanızı öneririm.

rdegerlii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Rica ederim. Chrome'da var mıydı hatırlamıyorum ama bildirimleri sormadan engelle diye bir seçenek vardı ayarlardaki izinler bölümünde. Eğer bildirimlerle işiniz yok ise onu açmanızı öneririm.
chrome da öyle bişey yok galiba gözüme de çarpmadı. siz bildirim deyince aklıma direk çerezler geldi. iş gereği birçok siteye girip çıkıyorum demekki orayada girip kabul etmişim. ama şu an engelledim bir sorun kalmadı.

The Medic

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285
hocam artık bir dahada link kısaltıcı gibi sitelerin bildirim göndermesine izin vermeyiniz.