Nokia'nın Nesi Çıksa Güzel Olur? - Nokia Dizüstü Bilgisayarlar Yolda

Nokia görünüşe göre cep telefonu işinden biraz sıkıldı ve artık değişik alanlara yönelmek istiyor. Peki Nokia'nın yeni ürün gamı ne olacak?

Nokia'nın başkanı Olli-Pekka Kallasvuo, Finlandiya'da yaptığı bir televizyon söyleşisinde, minik dizüstü bilgisayarlar üretme konusuna oldukça sıcak baktıklarını söyledi. Mobile World Congress'te birçok bilgisayar üreticisinin yeni cep bilgisayarları üretmek konusundaki girişimleri, görünüşe göre iletişim devi Nokia'yı "karşı tarafın işine" girme konusunda ikna etmiş durumda.

Bilgi için: Nokia
Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN - http://shiftdelete.net

alabula

Profesör
Misilleme dedikleri şeyin tam manası bu olsa gerek. İlginç bir adım. Ama eminim elit ürünler piyasada olacak.

kramp34

Doçent
Bu soru bana sorulduğunda dizüstü bilgisayar güzel olur demiştim. :) Temiz kalpliymişim.

Bakalım nokia nasıl bir dizüstü tasarımıyla karşımıza çıkacak. :)

yasin307

Üyecik
Bence işletim sistemde bir ilerlemede bulunmalı yüksek özellik ve donanımda bir cihaz yapıyor symbian sistemi ,, yakışmaz bence windows mobile ın zamanı geldi nokiaaa :innocent:

rise

Linux, Windows, ...
Yönetici
Moderatör
Nokia nın son modelleri de bilgisayardan geri kalmaz ya ;)
Hangi sahaya girseler kıvırırlar.

efe24

Asistan
bence dizüstüne gireceklerine şu telefonlarını biraz daha kaliteli yapabilirler aldıgımız hafta garantilerde sürünmesek daha iyi olur