Nokia, Windows Phone 7'ye mi Geçiyor?

Bu konuyu okuyanlar

Ordo ab chaO

Profesör
Reaksiyon puanı
42
Nokia, Windows Phone 7'ye mi Geçiyor?

Akıllı telefon pazarında bir türlü istediğini yapamayan iki firma olan Microsoft ve Nokia'nın beraber bir model üzerinde çalıştıkları iddia ediliyor. Yakın bir gelecekte Windows Phone 7'li bir Nokia görebiliriz.

byyasin

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Nokia'nın tek kurtuluşu Android yoksa eriyip gidecek. sonu 00 (58 hariç :) ) lı telefonlar ile standart telefon kullanan kesime hitap edecek.

onuryigit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya arkadaşlar nokia 5800 için neden n8 tarzı güncelleme çıkarmıyor istese 5800larda n8 işletim sistemine sahp olabilir şuan görülen şuki 5800 yazılımı symbian 60 .... hiçte etkili bir sistem deil birçok yazılım yuklemek için hacklemek gerekiyor sistemi hayır bu sistemmi iphonla androidle yarışacak yanından bile geçemez n8 desen bekli muamma tutulabilir kullanmadığım için bişey diyemiyorum onun hakkındada nokia symbian konusunda ciddi ve köklü atılım yapmak zorunda iphone ve android sistemli telefonlar çatır çatır yazılım ürettirirken nokia resmen bu konuda çuvallatıyor müşterisini ağzımın suyu akarak izliyorum iphone ve androide çıkan programları vs gibi şeyleri. bizleri mağdur ediyor resmen nokia piyasadaki birçok programı dokunmatiğin zayıflığından işe yaramaz kalıyor nokiada 5800 aldığıma sadece navigasyon yüzünden memnunum birde 3.5 jak desteği var ondan wireless ise berbat symbian konusunda bi atılım yapmazsa nokia çökecektir arkadaşlar. keşke 5800 a android ya n8 yazılımı yükleyebilseydik

---------- Post added at 14:09 ---------- Previous post was at 14:07 ----------

çok haklısın 58 de hariç tutulmasın ama oda geçsin :)

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Evet evet android olunca erir(?). Zaten meego kullanılacak windows phone 7 nerden çıktı ya:)