Nokia vs Samsung

Bu konuyu okuyanlar

ayazs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba kankiler ben telefon alıcam normalde xperia z ye karar vermiştim ama eylülde yeni bir telefon çıkaracakmış bende 8. sınıfa geçtim listemden xperia z yi
eledim bütçe 1500 falan ama ben aldığım telefonu kişeleştirecem mesela nokia 820 yi alırsam ona kulaklıklar kap şarj sandı vb şeyler aklımda olan liste
samsung galaxy s3
samsung galaxy s3 mini
nokia lumia 920
nokia lumia 820
nokia lumia 620

nokia 620 nin listemde olmasının sebebi telefon biraz beni yansıtıyor renkli kapakları fln bide nokia telefonlarının kişiselleştirmesi bakımdan seçtim lütfen yardım edin yardım edenlere şimdiden tşkler

hasanistan44

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
kişiselleştirilme konusunda bayağı geride lumia ailesi, sen iyisi mi nexus 4 e bir bak. Ben kullanıyorum memnunum yani.

hayalli

Asistan
Reaksiyon puanı
6
merhaba kankiler ben telefon alıcam normalde xperia z ye karar vermiştim ama eylülde yeni bir telefon çıkaracakmış bende 8. sınıfa geçtim listemden xperia z yi
eledim bütçe 1500 falan ama ben aldığım telefonu kişeleştirecem mesela nokia 820 yi alırsam ona kulaklıklar kap şarj sandı vb şeyler aklımda olan liste
samsung galaxy s3
samsung galaxy s3 mini
nokia lumia 920
nokia lumia 820
nokia lumia 620

nokia 620 nin listemde olmasının sebebi telefon biraz beni yansıtıyor renkli kapakları fln bide nokia telefonlarının kişiselleştirmesi bakımdan seçtim lütfen yardım edin yardım edenlere şimdiden tşkler

Hocam önce telefondan neler beklediğinizi, , hangi özelliklere sahip olmasını istediğinizi söylerseniz daha rahat yardimci olabiliriz

ayazs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben telefonda fazla müzik dinlerim fotoğraf çekerim oyun oynarım ama fazla oyun oynamam fotoğraflara efekt katarım