Nokia N8'de Skandal Bir Hata!

Bu konuyu okuyanlar

yunusyildizz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mta,
bu telefonda Aynı exchange sunucusunda farklı bir kullanıcıyı aynı operatör ve farklı operatörlerle denemişliğim var. Sonuç değişmedi.
Fakat aynı exchange sunucunda n8 + mfe ile yaşadığım sorunları başka telefonların mfe'si ile yaşamadım.
Tüm bu veriler sorunun n8 kaynaklı olduguna işaret etmez mi?

Mfe=Mail for exchange

yunusyildizz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonumu buradaki gerekçeler ile servise 2. kez vermiştim.
Bugün teli aldım.
Sorunum güncel...
En kısa sürede tekrar aynı gerekçe ile servise vereceğim.
Bu telefonu kullanıp da bahsettiğim sorunu yaşayan var mıdır?

yunusyildizz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yukarıda bahsettiğim sorun teknik servis tarafından kabul edilmediği için Tüketici hakem heyetine başvurdum.

HRNKC

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
kullanıcılar önüne gelen programı yüklüyorlar, symbian zaten kendi başına güç bela çalışan bir sistem... sonra o yükledikleri programlar cihazda ters tepmeye başlıyor...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Selamlar Arkadaşlar
ben eskiden beri nokia kullanıcısıydım, metrixdeki kayar kapaklı 8110 dan baslayıp bır cok modelini aldım.
Fakat şu son 3 modelde cok canim yandı 2 yıl once 5800 aldım habire kilitleniyordu kısa surede satıp x6 aldım oda ne çok önemli bir telefon esnasında kilitlenerek beni çiddi bir maddi kayba uğrattı o an bu olasılık aklıma gelmiş olmalıki 2 aylık telefonu yere fırlatarak parçaladım 2011 yılbaşındada türkcell bayisinden n8 aldım eve gelip şarş ettim incelemek istediğimde dış hoparlöründen ses alamadım epeyce kurcaladığım haalde olmadı acele aldığım yere gittim şerfsiz evlatları konunun onlarla ilgili olmadıgını servise göndereceklerini söylediler hergün telefon acıp soruyordum kendilerine özel bir dagıtım agı varmıs ve telefon bayiden 1 hafta sonra istanbula cıkabildi bir ay bekledikten sonra telefon geldi kamera ve hoparlor birlikte degişmiş sıfır ürünü tamir ettiler yani hemde genpa. tüketici hakeme basvurdum fiyatı onların limitini gectiği için ilgilenmediler
bir kaç ay kullandım ve bu sefer hoparlor cızırdamaya basladı genpa konya servisine verdim bu sefer. ertesi gün aradılar telefonumun ana kartı hatalıymıs onarılamazmıs ve yapmayacaklarını soyleyip iade ettiler. sinirle teslim alip eve döndüm bide ne göreyim ön kameranın contası hatalı takılımıs ve goruntunun yarısı yok .
simdi siz söyleyin ben ne yapayım evde eskiden kalan bi samsung x200 vardı onu kullanıyorum 5-6 aydır bidaha nokyaya tövbeliyım yemin ederimki her yeni modelini nokia hediye etse almam. hele genpa ya lanet olsun ne kanun tanıyorlar nede devlet. arkadaslar inanınki bunlarla kaba kuvvetle ugrasmamak icin kendimi cok zor tuttum 120 kiloluk 193cm lik bir dev adamım bir vursam adamlar elimde kalacak bu yuzden o an hakkımı savunamıyorum. aşırı öfkelenip zarar vermektense lanet olsun deyip sineye cektim
inanmayanlar olursa, yada beni bir firmanın ajanı zanneden olursa n8 hala elimde kullanmıyorum telefonumda 05364601942 dileyen arasın kanıtlarım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lanet olsun bu telefonu aldığım güne.2 ay kullnmadım ya verdiğimz paralara yazık diil mi ? bizi enayimi sanıyorlar acaba?zehir zıkkım olsun o paralar onlara?tlfon bir kapandı bir daha da açılmadı.böle bir sektör olablr mi ? elimde kaldı telefon hiçbir hak iddia edemyrm...

hamza5806

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
evet telefon kendi kendine kapanıyor kendi gözümle gördüm:D
edit:eek:ha adamın 3800 mesajı varken banlanmış herhalde çok kötü bir şey yaptı:S

S

SDN Okuru

SDN Okuru
şuanda bir n8 belasıyla karşı karşıyayım bir lıdır kullanıyorum bir sıkıntı yoktu bu gün birden bire ekran gitti başka bir telden aradığım zaman çalıyo ama telefonda hiçbir değişiklik olmuyor sadece menü tuşundaki ışık yanıp sönüyo bana bu konu ile acil yardım edebilirmisiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beş para etmez kullanmasam dediklerine inanırdım..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ilk çiktığı zamanlarda aldım ama hala nokia ovi store u yükleyemiyorum bir daha alacak olsam asla nokia almm