Nokia N8 Sizce nasıl bir telefon?

Bu konuyu okuyanlar

SaLiH@61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Nokia n8 Sizce Nasıl Bir Telefon? Hiç kullandınız mı?

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
Ben kullandım. Güzel cihaz ama yeni alacaksan çok para verme.

SaLiH@61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Bende o telefon var şu anda
Mesaj otomatik birleştirildi:

N8

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Güzel telefonda android değildi diye hatırlıyorum... kardeşim de vardı kullandı bir süre sağlam ve güzel telefondu

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
Bu konuyu kim hortlatmis ya akdjfjjdjd açan kişi foruma 2 ay önce girmiş neredeyse ?

hamıl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Telefonu tamamen kötülemiyorum çok iyi yönleri var tabiki ben ortalama 2 yıldır kullanıyorum dış kasa ve ekranı gerçekten çok sağlam ama tasarımının çok iyi olduğunu söyleyemem bir kere çok kalın ve kameranın dışarda olmasıda işi bozuyor daha kaba görünmesine sebep oluyor bir çok android uygulaması n8e uyumlu değil ovi mağazada çok yetersiz oyunların çoğu kasıyor nerdeyse hiç bir uygulamanın orjinali yok benzerleri var ve buda çok yetersiz kalıyor telefona biraz yüklenince kasıyor tweetian diye bir uygulama var twitter uygulaması vb şeyler aşırı şekilde şarz yiyor 1 gün boyunca zor yetiyor mobil veri açık olduğu her an güncelleme yapıyor net paketiniz yoksa problem aşırı olmamakla beraber yinede yavaş bunun yerine htc tercih edilmeli ayrıca 12 mp kameradan beklentiyi çoğu zaman karşılamıyor özellikle akşamları ışıklı ortamlarda çok parlama yapıyor fotoğrafları berbat ediyor ön kamera zaten oldukça yetersiz kendinizi seçebilirseniz şanslısınız derecesinde kötü. Herşeye ramen sağlam dayanıklı bi telefon ama fazla birşey beklemeyin.

lordare

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,594
Eskidi o cihaz hiç bulaşma. Telefon almak için Ekim ayını bekle. Her sene Ağustos ayı içerisinde markalar yeni telefon modellerini piyasaya sürer. Bunların birçoğu da bütçeye hitap eden uygun fiyatlı telefonlardır. Eylül ayında fiyatlarının zirvesinde olan bu telefonlar ekim ayının (çünkü ortalarında kara cuma vs şişirilmiş fiyatlar oluyor) sonlarına doğru telefonların fiyatlarının en düşük olduğu zamanı yakalarsın.
Aralık'tan itibaren de telefoncular ekmek yemeye başlar en pahalı zamanlarını yaşar

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Ulan konuyu bir hortlattik pir hortlattik..kendi konularıma bile bu kadar yorum gelmedi.. ??

lordare

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,594
Ulan konuyu bir hortlattik pir hortlattik..kendi konularıma bile bu kadar yorum gelmedi.. ??
Boşver üstat gel benim konuyu başlara taşıyalım:

Zxcvbm

Asistan
Reaksiyon puanı
140
Çekmecemde duran bir telefon bana göre. Zamanının en iyi telefonlarındandı hatta ilk nokia c6-01 alıp, geri verip n8 almıştım