Nokia c2-01

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

selocan01

Asistan
Arkadaşlar ben genelde telefonda mesajlaşırım ve sosyal ağlara girerim sizce bu telefon kullanışlımı veya işime yararmı kötü yanı varmı iyi yanı neler yorumlarınızı bekliyorum .
 

vladislav

Profesör
Nokia bazı cihazlarına yazılım desteğini kesti diye biliyorum yani kestiğinden kasıt vericez diyip atlıyorlar, yani bu durum hep böyle oldu bu zamana kadar bundan sonra ne olur bilemem.. Karar sizin.
 

blackmamba07

Profesör
Bence Nokia'ya hiç bulaşma dostum eğer sosyal ağ ve mesajlaşmayı düşünüyorsan dokunmatikte kaliteli olan Samsung veya HTC örnek olarak Sony Erricson gibi akıllı telefonlara yönelmelisin sana ben Samsung i9003 SL önericem kendim şahsen kullanıyorum ve çok memnunum.

http://www.hizlial.com/telefon/cep-...-gb-hafiza-karti-hediye-_02.044.1271.0538.htm
adam 350 liralık telefon soruyor sen adama 1000 liralık telefon tavsiye ediyorsun. sen kullanıyor olabilirsin memnun da olabilirsin ama göz var nizam var arada 650 lira fiyat farkı var.

arkadaşın sadece akıllı telefon tavsiyesine katılıyorum. bu saatten sonra nokia'ya para vermek bana göre pek sağlıklı değil. bütçeyi biraz daha arttırarak dokunmatik ekranlı android cihazlara yönelmen daha mantıklı olabilir. mesela fiyatı en uygun olanlardan t20 ve optimus one gibi cihazlar tavsiye edilebilir. kullanımları kolay cihazlardır. dokunmatik ekran mesajlaşmada ilk başlarda biraz zorlar seni ama çok çabuk alışırsın. yok düşünmüyorum dersen sorduğun cihaz fena sayılmaz ama özelliklerine göre fiyatı biraz fazla bence.
 
Üst
stat counter