Nokia 8 vs lg v30+ vs xiaomi mi a2

Bu konuyu okuyanlar

EZEHZ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Oncelikle merhabalar,

Onumuzdeki 1 ay icinde yeni bir telefon almayi dusunuyorum aklimda birsuru cihaz vardi fakat bunlari eliye eliye sadece Nokia 8, Xaomi MI A2 vede LG V30+ kaldi. Oneri yaparken telefonlar F/P olarak degerlendirirseniz sevinirim benim icin butcemin olmasi pahali olana yonelmem demek degil. Fiyatina en layik olan telefonu almak istiyorum. Acikcasi aralarinda almaktan encok cekindigim cihaz ithalatci garabtili olmasindan ötürü MI A2. Yorumlarinizi bekliyor olacagim! Tesekkurler.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Üçüde fiyat performans özellikle nokia 8 ama o cihazdada ghostscreen riski başlamış benim sıralamam; lg v30+,n8,mia2
Ayrıca gm9proda olabilir ama öncelik açık farkla lgv30+ cihazının

EZEHZ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Üçüde fiyat performans özellikle nokia 8 ama o cihazdada ghostscreen riski başlamış benim sıralamam; lg v30+,n8,mia2
Ayrıca gm9proda olabilir ama öncelik açık farkla lgv30+ cihazının
Nokia 8 almaktansa V30+'a o fiyat farkini odemenin mantikli oldugunu soyluyorsunuz yani? Benim aklima encok takilan soru bu aslinda.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Aslında değicek şeyler var p/oled ekran,ses çipi,lg ux ve iyi pil yönetimi harika tasarım,askeri standartlarda sağlamlık arka kamera iyi lg ön kamera biraz üzer ama nokia 2 kamerada üzer:D ve nokia aşırı çirkin tasarıma sahip

EZEHZ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Aslında değicek şeyler var p/oled ekran,ses çipi,lg ux ve iyi pil yönetimi harika tasarım,askeri standartlarda sağlamlık arka kamera iyi lg ön kamera biraz üzer ama nokia 2 kamerada üzer:D ve nokia aşırı çirkin tasarıma sahip
Suanda galaxy s4 kullaniyorum aslinda telefonda hala bir sikinti yok fakat cok sıkıldim degistirme isteyimde oyuzden tasarima onem veriyorum mobil oyun falan oynamiyorum fotografta fazla cekmiyorum :D yani aslinda telefona ihtiyacim yok fakat madem aliyorum fiyatina layik en iyi telefonu almak istiyorum buyuk ihtimal tercigim v30+ yonunde olacak.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Kesinlikle :) cihazı gösteren kaliteli ince şeffaf bir silikon ve ekran koruyucu takın kullanın v30 zaten tasarımı ile ve ekran kalitesi ve müzik yeteneği ile öne çıkıyor güzel bir şey.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Oncelikle merhabalar,

Onumuzdeki 1 ay icinde yeni bir telefon almayi dusunuyorum aklimda birsuru cihaz vardi fakat bunlari eliye eliye sadece Nokia 8, Xaomi MI A2 vede LG V30+ kaldi. Oneri yaparken telefonlar F/P olarak degerlendirirseniz sevinirim benim icin butcemin olmasi pahali olana yonelmem demek degil. Fiyatina en layik olan telefonu almak istiyorum. Acikcasi aralarinda almaktan encok cekindigim cihaz ithalatci garabtili olmasindan ötürü MI A2. Yorumlarinizi bekliyor olacagim! Tesekkurler.
Ön kamerasını fazla umursamıyorsan LG V30+'ı tercih edebilirsin. 3-4 yıl işini görecektir.

Sefa.Erbasaran

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Bütçeniz ne kadar bilmiyorum zannedersem 2500 civarı biraz daha arttırıp Pocophone F1 e bakabilirsin

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,121
Ön kamerası düşük ışıkta biraz üzebilir bu sizin için önemli değilse LG V30+ alabilirsiniz :)

Son mesajlar