Nokia 1110 Güvenlik Kodu Öğrenme ?

Nötr

Üyecik
Sa Arkadaşlar

Nokia 1110 şifresini unuttum. İnternetten araştırdım şu imemi yazınca çıkan kodu giriyorum kabul etmiyor nasıl kırabilirim ?

Şimdiden saolun.
 

somurgenim

Üyecik
indirimleri takip et,2 yıl garantili güzel bir telefon at.napcan o telefonu?kavga zamanı yaralayıcı alet bulundurmaktan suçlarlar seni.ha şunu da sçyleyim,bende kulüstür takılan dell ınspıron 6400 notebook ve e 250yle eski kasa 6600 sahibiyim.parasızlıkla antika eserlere karşı bir ilgim mi deyim nefretim mi deyim bir şey oluştu bende.ama ne olduğunu çözemedim gitti.Ama hiç yoktan iyi benimkiler.
 

Nötr

Üyecik
Yok arkadaşlar dediğiniz yöntemleri denedim ama olmuyo :(
[MENTION=273405]somurgenim[/MENTION] Bende Samsung Monte var bu telefonu anneannem kullanıyo :D:D
 

WebNick

Profesör
[MENTION=211678]Nötr[/MENTION]

internetteki o meşhur ime yöntemini denedin ama olmadıysa boşuna çabalama.

cep telefonun içinde şifre vb. bilgileri tutan eeprom (ismi yanlış hatırlıyo olabilirim) bir bellek var. şifreyi unuttuysan buradaki belleği sıfırlaman lazım. bunun içinde bazı ekipmanlara ihtiyacın var. bilgisayardan telefonun o kısmına bağlanabilmen için. Bunları sende temin edebilirsin ama biraz pahalıya gelir. Bu sebepten bir cep telefonu tamir işi yapan yere uğra onlar bu dediğim cihazla 10 tl(fiyat değişebilir tahmini söyledim) gibi bir fiyata şifreyi silsinler. Boşuna forum köşelerinde yorma kendini. Öyle kodla falan olmaz o iş.
 
S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonu kapat sonra açma tuşu cevaplama tuşu birde yıldız tuşlarına birlikte basınız
 
Üst