nod32 ile alakalı sorunum hakkında

Bu konuyu okuyanlar

senan_pro

Asistan
Reaksiyon puanı
59
selam arkadaslar ben dun eset internet security and virus protection indirmisdim ve simdi chromedan ne yuklersem block atiyor nolur yardim edin

Ekli dosyalar

• Screenshot (17).png
    Screenshot (17).png
    248.7 KB · Görüntüleme: 175

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Başlığını konu ile alakalı yapsan daha güzel olmaz mı tamam bütün forumun yardıma ihtiyacı ama ama bu şekil başlık olmaz. Düşünsene forumdaki herkez modem alacak yardıma ihtiyacım var diyor windows la ilgili sıkıntısı var yardıma ihtiyacaım var diye başlık attığını

senan_pro

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Başlığını konu ile alakalı yapsan daha güzel olmaz mı tamam bütün forumun yardıma ihtiyacı ama ama bu şekil başlık olmaz. Düşünsene forumdaki herkez modem alacak yardıma ihtiyacım var diyor windows la ilgili sıkıntısı var yardıma ihtiyacaım var diye başlık attığını
tmm

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
Bende kullanıyorum hiç bir sorun yaşamıyorum. İllegal, warez, crack, +18 içerikli indirmeler yapacaksan normal böyle uyarı vermesi. Kapat göze alıyorsan, indirdikten sonra açarsın ama silebilir dikkat et.

senan_pro

Asistan
Reaksiyon puanı
59
yok ya oyun indirmisdim
Bende kullanıyorum hiç bir sorun yaşamıyorum. İllegal, warez, crack, +18 içerikli indirmeler yapacaksan normal böyle uyarı vermesi. Kapat göze alıyorsan, indirdikten sonra açarsın ama silebilir dikkat et.
Mesaj otomatik birleştirildi:

baska guvenilebilir koruyucu bilmiyom ki

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
yok ya oyun indirmisdim
oyun cracklidir. Katılımsız crack ise sen crackleme işlemi yapmadan otomatik indirir çıkartır oynarsın o yüzden antivirüste algılar ve siler. En iyi çözüm antivirüsü kaldırmak. Güvenilmeyen,bilinmeyen sitelerden bilinmeyen içerikler indirmediğin sürece virüs bulaşmaz

denizzined

Asistan
Reaksiyon puanı
142
yok ya oyun indirmisdim

baska guvenilebilir koruyucu bilmiyom ki
Ayarlarını değiştir, engellenecek siteler diye bir yer olması gerek, orada engellenecek site uzantılarında listede biz vardır kaldır sorun düzelir fakat güvenilir olduğundan eminsen sil yoksa sorun yaşarsın bende benzer sorun yaşadım makop virüsü bulaştı bilgisayara kurtaramadım format atmak zorunda kaldım.

senan_pro

Asistan
Reaksiyon puanı
59
arkadaslar simdi kaldirmak istiyorum secenek gelmiyo

Ekli dosyalar

• Screenshot (18).png
    Screenshot (18).png
    398.3 KB · Görüntüleme: 168

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,775
Bilgisayarımda hiç virüs olmadığı halde 60 70 tane virüs bulan koca yürekli eset. :tearsofjoy: c-eset.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,988
Virüslü siteye girecem illa diyorsun yani?
Bulduğu şey siteye erişme aracı gibi dosya

Son düzenleme:

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,988
Başlatın.

Kaspersky. ESET'ten daha iyi bir yazılımdır ve kaynak kullanımı azdır.
Kaynak kullanımı azlığı konusunda katılmıyorum. Tam tersi olmalı bence. Eset çok hafif antivirüstür. Tehditleride güzelce önlüyor. Virüs yemek isteyen kullanmaz bunu.

Diğer antivirüslerde işe yarıyor ama kaynak kullanımları eset kadar az değildir.

furqan.

Asistan
Reaksiyon puanı
82
ok

ha tmm onar ve sil geldi sildim cok saolun simdi cihazi yeniden baslat diyo baslatiyimmi?
Hangi antivirüs ü yükledin.
Benim önerdikleri şunlar; Kaspersky, Malwarebytes, Trend Micro Security bunları öneririm.

artsbyfm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
oyun cracklidir. Katılımsız crack ise sen crackleme işlemi yapmadan otomatik indirir çıkartır oynarsın o yüzden antivirüste algılar ve siler. En iyi çözüm antivirüsü kaldırmak. Güvenilmeyen,bilinmeyen sitelerden bilinmeyen içerikler indirmediğin sürece virüs bulaşmaz

şahsen win10 kullanıyorum ve hiçbir antivirirüsü gerekli bulmuyorum windows defender işini gayet iyi yapıyor gerisi yalan bence özellikle eset nod32 den nefret ediyorum zamanında bi kere kurdum kendisi adeta bir virüs gibi ne kadar silsem de gitmiyordu. inanılmaz leş bi program faydasından çok zararı var.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
şahsen win10 kullanıyorum ve hiçbir antivirirüsü gerekli bulmuyorum windows defender işini gayet iyi yapıyor gerisi yalan bence özellikle eset nod32 den nefret ediyorum zamanında bi kere kurdum kendisi adeta bir virüs gibi ne kadar silsem de gitmiyordu. inanılmaz leş bi program faydasından çok zararı var.
En son antivirüs kullandığımda ilkokul veya ortaokuldaydım tam hatırlayamıyorum.Sonrasında da bir kaç kez indirip taratıp sildim ancak şuan ne durumdalar bilemiyorum. Çok önemli dosya evrakta olmadığından şüphem olduğunda format atıyorum antivirüs kurup kaldırmayla aynı sürede oluyor ve daha kesin çözüm oluyor :D

***Belkide ücretsiz veya cracklilerden kaynaklıdır :D