Bu konuyu okuyanlar

hasancebir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
2017 den bu yana oyunu oynuyorum. Erdem üstadım 5 yıldır hiç ara vermeden bu oyunu her yeni içerik geldiğinde çeviriyor. Ne kadar teşekkür etsek de az. Emeğinize, ellerinize sağlık.

GelbThanatos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, dosyayi google drive"dan indiremiyorum yardimci olabilir misiniz?

Bartho

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tebrik etmek lazım. Halen oyuna gelen güncellemeler sonrasın da bile yamayı güncelliyorsun. Helal olsun.

Ragnar08

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam bende oyunun GamePass sürümü var, oyunu D-XboxGames klasörüne yükle diyorum fakat otomatik olarak WindowsApps klasörüne yükleniyor. Her şeyi denedim 10 kere silip yükledim, D'den C'ye taşıdım onu yaptım bunu yaptım olmadı. Lütfen yardım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bende oyunun GamePass sürümü var, oyunu D-XboxGames klasörüne yükle diyorum fakat otomatik olarak WindowsApps klasörüne yükleniyor. Her şeyi denedim 10 kere silip yükledim, D'den C'ye taşıdım onu yaptım bunu yaptım olmadı. Lütfen yardım.
Agalar WindowsApps klasörüne erişeyim dedim eriştim de, işte girdim no man sky'ın klasörlerine ama ne dosya silme yetkisi var nede dosya ismi değiştirme yetkisi var. Sonuç pc bozuldu şuan format atıyorum sakın öyle bir şey denemeyin :d ben ettim siz etmeyin. Kısacası Microsoft kadar aptal firma yok.

Son düzenleme:

lyra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
konuya ilk mesajım 2018 yılındaydı.
ne zamandır aklımdaydı yaman ve oyun.
gamepass sorunsuz oynuyorum teşekkürler.

grandhamza

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba yamayı bana kurmamda yardım edicek birisi varmı lütfen acilen