Bu konuyu okuyanlar

erdeminoff

Asistan
Reaksiyon puanı
368
Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.3.2. Yeni yayınlanan sürümü, oyunda satırların sorunsuz bir şekilde gözükmesi için yamaya uyarladım. Çeviriyi ise en geç 1 hafta içinde halledebileceğimi düşünüyorum.

hamzaa53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1658578509861.png

Hocam moddan dolayı böyle bir hatayla karşılaşıyorum çok oyunculu modu devre dışı bıraktım fakat yine olmadı bilgisi olan yardımcı olabilir mi acaba?

erdeminoff

Asistan
Reaksiyon puanı
368
Ekli dosyayı görüntüle 172366

Hocam moddan dolayı böyle bir hatayla karşılaşıyorum çok oyunculu modu devre dışı bıraktım fakat yine olmadı bilgisi olan yardımcı olabilir mi acaba?
Testlerde böyle bir sorunla karşılaşmadım. Hata mesajı sorunun mod kaynaklı olduğunu söylemiyor zaten. Mod tespit ettiğini ve sorunun bundan da kaynaklanabileceğini söylüyor. Oyuna büyük bir güncelleme geldiği zaman beraberinde sorunlar da gelebilir. Çökme de bunlardan biri ve geliştirici büyük güncelleme sonrası yayınladığı güncellemelerle bu sorunları gideriyor. Hatta son yayınlanan güncelleme ile giderilmiş bile olabilir.

Bunların dışında çökme nedeni, eğer yamanın yanında farklı modlar da kullanıyorsan ve bunlar da mevcut sürüme güncellenmemişse bundan kaynaklı olabilir. PCBANKS/Mods klasöründeki tüm dosyaları silerek test et ve ardından sadece Türkçe yamayı dahil ederek tekrar test et.

Oyunun dosyaları da bozulmuş olabilir. Steam üzerinde oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulaman, eğer bozuk dosya varsa bunu bulup düzeltecektir. Eğer rastgele gerçekleşiyorsa farklı bir sebebi de olabilir. Bellek yetersizliği, grafik kartı sürücüsü, yazılımsal ve donanımsal sorunlar vb...

Son düzenleme:

erdeminoff

Asistan
Reaksiyon puanı
368
Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.3.3. Yeni güncelleme ile gelen tüm satırların çevirisini tamamladım. Buna bir sonraki keşif seferi de dahildir.

AshenOne

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hocam elinize, emeğinize sağlık gerçekten. Çıkarmanız yetmezmiş gibi güncel tutuyorsunuz çok sağ olun. Sırf sizi tebrik etmek için üye oldum.:) Bu arada sanırım güncelleme geldi.