Nina Dobrev , Kat Graham, Michael Trevino The Vampire Diares'dan Ayrıldığını Duyurdu.

Bu konuyu okuyanlar

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
The Vampire Diaries'ın Baş rol oyuncularından Nina Dobrev diziden ayrıldığını duyurdu ve Nina için düzenlenen veda partisinden fotoğraflar paylaştı.

11013423_799835343428081_6765345555512331696_n.jpg

Veda partisine Ian Somerhalder katılmadı ve işin komik tarafı Paul Wesley'de katılmadı. Ninanın Ian ile ilişkisi vardı ve ayrıldılar. Veda partisine gelmemesini normal karşılayabiliriz ama Paul Wesley ile aralarında bişi olmamasına rağmen veda partisine gelmemesi üzücü oldu.

7.sezonda Nina'nın yerine şuanlık en büyük aday Crystal Reed. Panellerde de The Vampire Diaries de oynamak istediğini söyleyince 7.sezonda The Vampire Diaries de oynayacağı düşünülüyor.

11013179_915187441867271_3932224436833717271_n.jpg

Bildiğiniz üzere Crystal Reed Teen Wolf'da Allison rolünü üstleniyordu ve diziden ayrıldı.

Şok haber daha Kat Graham'da dizi kadrosundan ayrılmış bulunmaktadır.

11133680_799890453422570_3571165961489005595_n.jpg

---

Kişisel görüşüme gelirsek TVD dizisini ilk çıktığı günden beri izliyorum çok sevdiğim bir dizidir, dizinin baş rol oyuncusu Elena '' Nina dobrev '' dizide ki rolünde çok başarılıydı hatta dizide kendi görsel ikizi olan Katerina Petrova rolünüde üstlenmişti, Elena ve Katerina bir birine zıt karekterlere sahip bir karekter olduğu için gerçekten rol yapanın elena olduğuna inanamıyorduk ve Katerina karekteri çok sevilmişti.

Nina gidiceği için Katerina karekterini bir daha göremeyecez.

Dizinin baş rol oyuncusu nasıl olurda ayrılır, yerine gelecek başka oyuncu Nina'nın yerini nasıl tutabilir? anlamıyorum.

Dizi 1 sezonluk olsa neysede kaç sezonluk dizi herkes alışmış karekterlere böyle büyük bir değişim diziye - olarak dönücek anlaşılan.

Her ne kadar Elena karekteri sıkmış olsada her türlü başarılı bir oyuncuydu, TVD Fanları Stelena ve Delena'yı bitirdiği için Ninaya çok kızgınlarmış.

---
Kat Graham'ın diziden ayrılma haberi doğurumu bilinmiyor ama eğer ayrılırsa dizi ölmüş demektir. Bonnie ( cadı ) rolünü üstlenen ve Elena'nın en iyi arkadaşlarından birisi olan Bonnie'nin diziden ayrılma haberine inanamadım şu anda.

Konuyu açarken aldım bu haberi hemen ekleme yapmak istedim.

Siz ne düşünüyorsunuz arkadaşlar konu hakkında? Nina'nın ve Kat'in gitmesine olumlu bakıyormusunuz?

Ekleme:

Tyle ( Melez hem kurt adam hem vampir ) rolünü üstlenen oyuncu Micheal Trevino'da TVD dizisinden ayrıldığını duyurdu.

Dizi ölüyormu yoksa 6 sezonda finalmi yapılıcak? eğer dizi uzatılırsa hiç bir havası kalmayacak.

Elena büyük bir değişim olsada Kat ve Micheal'ın da tamamen ayrılması dizinin batıcağı yönünde düşünceler oluşturuyor.

alig_6

Doçent
Reaksiyon puanı
27
Ben de ilk sezondan beri takip ediyordum. Daha sonra 5. sezon başında bıraktım. Ama son 3 haftada deli gibi izleyerek 6. sezonun sonuna ulaştım :)
Elena olmadan bu dizi bir hiç. Ama 7. sezon olmaması lazım zaten. Yeterince uzattılar ve aslında hiç yaşlanmaması gereken(!) vampirler gittikçe yaşlanıyor :)

Umarım güzel bir final ile diziyi saçmalamadan bitirirler...

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Ben de ilk sezondan beri takip ediyordum. Daha sonra 5. sezon başında bıraktım. Ama son 3 haftada deli gibi izleyerek 6. sezonun sonuna ulaştım :)
Elena olmadan bu dizi bir hiç. Ama 7. sezon olmaması lazım zaten. Yeterince uzattılar ve aslında hiç yaşlanmaması gereken(!) vampirler gittikçe yaşlanıyor :)

Umarım güzel bir final ile diziyi saçmalamadan bitirirler...

70 sezonda olsa oturur izlerim ben seviyorum saçmalasınlar uzatsınlar. Zaten ninayı pek sevmiyordum Stefan ve Damon benim için baş rol oyuncuları yani onlar olmazsa dizi ölür zaten.

Liquido

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Bence bu sezon final yapmaları lazım

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Bence bu sezon final yapmaları lazım

Bence yapmasınlar ben dizinin bitmesini istemiyorum hala. Bir kişi gider 5 kişi gider ama Stefan ve Damon var Caroline var ve bir sürü karekter var ileride neler gerçekleşicek kimse bilmiyor.

Zaten TVD 7 sezon onayınıda aldı diye biliyorum o yüzden final falan yapmaz.

Liquido

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Bence yapmasınlar ben dizinin bitmesini istemiyorum hala. Bir kişi gider 5 kişi gider ama Stefan ve Damon var Caroline var ve bir sürü karekter var ileride neler gerçekleşicek kimse bilmiyor.

Zaten TVD 7 sezon onayınıda aldı diye biliyorum o yüzden final falan yapmaz.

Diziyi bende çok seviyorum aslında özellikle ilk dört sezon gerçekten çok güzeldi ama nedense son iki sezonda eskiden izledeğim tadı alamadım pek heycan kalmadı gibi onun yerine the originalsı izliyorum şuan.

Virility

Müdavim
Reaksiyon puanı
120
Damon abi hayattaki idolüm :D damon da giderse izlemem ve nina nın gitmesi kötü olmuş bakalım 7. Sezon neler olacak

Kestane

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Bi zamanlar izlemistim ama elena karakteri cidden bezdirmişti beni. Belli ki dizi bitecek originals izler artık millet. O daha güzel bence :D

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Dizi bir kaç sezon sonrasında bozmuştu zaten. Şimdi bu ayrılıkla beraber dizi bitebilir.

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
İlk sezonlar acayipti heyecanla izliyordum 5'le beraber batırdılar 6. sezona daha hiç başlamadım, niyetim de yoktu zaten bi de Nina gidiyorsa neyleyim ben tvdyi.

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Cok uzadı cok karıştı dizi saçmalamaya başladılar. Bu sezondan sınra bırakdım izlemeyi

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Valla bende ilk iki sezonunu gözü kapalı bir şekilde izlemiştim.3. sezonuda bazı bölümler iyiydi kötüydü derken bitirmiştim. Fakat 4. sezonda acaip acaip saçmalıklar başladı ve izlemeyi bıraktım.Keşke diyorum mükemmel olan ilk iki sezonun üzerine adam akıllı 2 sezon daha yapıp tadında be akılda kalıcı olarak bitirseler idi[emoji17]

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Kat graham ayrılmamış diye duydum sadece bi söylentiymiş.

Bir de elena'ya body jumping büyüsü yapılıp Crystal'in oynayacağı oyuncuya aktarması söz konusuymuş.

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Kat graham ayrılmamış diye duydum sadece bi söylentiymiş.

Bir de elena'ya body jumping büyüsü yapılıp Crystal'in oynayacağı oyuncuya aktarması söz konusuymuş.

Ben Crystal'ı severim, Teen wolf'da ki performansı çok iyidi. Hem mimikleri hareketleri vs Elenaya benziyor o yüzden eğer yerine geçerse zorlanacağını sanmıyorum. Bizede kendini sevdirmeyi başarabilirse Elenadan sonra büyük bir değişim hoş olucaktır ama elenayı unutmak mümkün değil.

Kat konusunu araştırmadım da valla keyfi bilir ben sevmiyordum pek o karekteri ama son bölümlerde damon ile arkadaşlığından sonra biraz ısındım gibi.

Gitse ve yerine biri gelmese üzülürüm ama biri gelirse takmam bile :D

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Arkadaşlar, twitter'dan birisi Damon ve Elena'yı bitirdiniz gibi tweet atmış, dizinin yapımcılarından birisiydi galiba (Eminmisin?) demiş.

Sanırım Elena farklı birinin bedenine geçicek, aklıma daha mantıklı bir şey gelmiyor...

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Arkadaşlar, twitter'dan birisi Damon ve Elena'yı bitirdiniz gibi tweet atmış, dizinin yapımcılarından birisiydi galiba (Eminmisin?) demiş.

Sanırım Elena farklı birinin bedenine geçicek, aklıma daha mantıklı bir şey gelmiyor...
Elena'yı öldürseler daha güzel bir son olurdu buna nazaran.

Nina giderse elena ölmüş demektir ötesi yok.

Kimse onun gibi rol yapamaz.

Eğer nina diziyi Somereed yüzünden terk ediyorsa ki bence. Julie resmen damon daha çok seviliyor elena gitse sorun olmaz dediği için ayrıldı

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Elena'yı öldürseler daha güzel bir son olurdu buna nazaran.

Nina giderse elena ölmüş demektir ötesi yok.

Kimse onun gibi rol yapamaz.

Eğer nina diziyi Somereed yüzünden terk ediyorsa ki bence. Julie resmen damon daha çok seviliyor elena gitse sorun olmaz dediği için ayrıldı

Bencede. Ne olursa olsun, iki kardeşi bitiremezler fakat elenayı bitirebilirler. Ninanın gidip ben Ianı seviyorum ya onu yolla yada beni diyeceğini sanmıyorum ama öyle bir şey ima etmeden çıkmak istediğinide söylemiş olabilir. Yahu senin orda bir işin var nasıl bırakıpta gidebiliyorsun ki? sanki ordan ayrılınca Damon ile ilgili hiç bir şey görmeyecekmiş gibi...

Dizide sevgili rolünü yapmayı kaldıramıyorsa o zaman orta yol bulunur ayrılırlar stefan&elena yaparlar.

Son mesajlar