Nihat Hatipoğlu: Sokaktan hayretler içinde geçtim. Dört genç kızımız bira içiyorlardı

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Sanıyorum ki belli bir kesim bu konunun devamlı gündemde kalmasını istiyor...
Onun dini inancına göre haram (yasak), bazıları da hocaya "Tarikatları konuşsana" falan diyor, tarikatları hoca değil devlet kapatır.

Son düzenleyen moderatör:

MatCodex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
1 aylık konu neden hortluyor yahu? Benim 1 günden fazla uğraştığım konuya kimse bakmıyor, iyice sinirlendim :mad:
Böyle bir konu açana soracaksınız onu. Ve haramı ne kadar da sıradanlaştırdığından olabilir. İstediği de bu zaten düzgün faydalı bir konu açtığını daha göremedik. Sürekli kaosa götüren içerikler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Böyle bir konu açana soracaksınız onu. Ve haramı ne kadar da sıradanlaştırdığından olabilir. İstediği de bu zaten düzgün faydalı bir konu açtığını daha göremedik. Sürekli kaosa götüren içerikler.
Böyleler banlanmıyor yok büyük harfla yazılmış, yok harfler kalınmış falan filan.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,202
Mesaj otomatik birleştirildi:

Böyleler banlanmıyor yok büyük harfla yazılmış, yok harfler kalınmış falan filan.
Başkasına zararı yoksa istediğini yapar. Herkes kendine Müslüman, uyarır geçersin. Birinin alkol almayı hayret edilecek bir durum değil. Türkiye İslâm Devleti değil.

MatCodex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Başkasına zararı yoksa istediğini yapar. Herkes kendine Müslüman, uyarır geçersin. Birinin alkol almayı hayret edilecek bir durum değil. Türkiye İslâm Devleti değil.
Mesele o zaten alkol içiyorsa sokakta nasıl kimseye zararı yok. Gören göz ne oluyor. Hakka giriliyor farkında değilsen ya da işine gelmiyorsa gelecek zamanı var sabret. İki ; herkes kendine Müslüman değil herkesi aynı kefeye koyamazsın ayrıca Müslümanlar birbirinden sorumludur. Söylemek , uyarmak , olmadı buğuz etme konusunda hadis de var. Hayret edilecek durum zaten yok kimse hayret etmedi, UYARDI! VE TÜRKİYE İSLAM DEVLETİDİR. Sizin gibiler bunu kabul etmese de.