Nihat Hatipoğlu: Sokaktan hayretler içinde geçtim. Dört genç kızımız bira içiyorlardı

Bu konuyu okuyanlar

İbrhm1

Öğrenci
Cezalı
Tecavüz ve şiddetin nedeni alkol değildir alkol yoluyla ortaya çıkan kişinin iğrenç kişiliğidir.
Alkol haramdır sebep olacağı olaylar da haram oluyor doğal olarak. Aklı olan bu basit olayı anlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekli dosyayı görüntüle 122401

Daha bugün olan bir haber.
Not: Olay sonrası ayılınca söylediği ilk laf o benim en yakın arkadaşım nasıl oldu hatırlamıyorum PİŞMANIM...
Hala da yok ağzıyla yok beyniyle içti artık içti. Niye anlamıyosun dilaracık

Son düzenleme:

ozciceky

Profesör
Alkolun haram olduğu ile ilgili gündüz akşam konuşan insanlar keşke biraz da kul hakkı yemenin de haram olduğu üzerine biraz konuşsalar.

Alkol içip de katil olup da ben bunu hatırlamıyorum diyen bir insan zaten özünde de kötücül bir karakter yapısına sahiptir. Alkol almış olması katil olması ile bağlantılı değil. Kötücül bir insan olması ile katil olması bağlantılı.

Kötü tohum yani...

İbrhm1

Öğrenci
Cezalı
1 aylık konu neden hortluyor yahu? Benim 1 günden fazla uğraştığım konuya kimse bakmıyor, iyice sinirlendim :mad:
Böyle bir konu açana soracaksınız onu. Ve haramı ne kadar da sıradanlaştırdığından olabilir. İstediği de bu zaten düzgün faydalı bir konu açtığını daha göremedik. Sürekli kaosa götüren içerikler.

Böyle bir konu açana soracaksınız onu. Ve haramı ne kadar da sıradanlaştırdığından olabilir. İstediği de bu zaten düzgün faydalı bir konu açtığını daha göremedik. Sürekli kaosa götüren içerikler.
Böyleler banlanmıyor yok büyük harfla yazılmış, yok harfler kalınmış falan filan.

fahyıldız

505
İçerik Ekibi

Böyleler banlanmıyor yok büyük harfla yazılmış, yok harfler kalınmış falan filan.
Başkasına zararı yoksa istediğini yapar. Herkes kendine Müslüman, uyarır geçersin. Birinin alkol almayı hayret edilecek bir durum değil. Türkiye İslâm Devleti değil.

İbrhm1

Öğrenci
Cezalı
Başkasına zararı yoksa istediğini yapar. Herkes kendine Müslüman, uyarır geçersin. Birinin alkol almayı hayret edilecek bir durum değil. Türkiye İslâm Devleti değil.
Mesele o zaten alkol içiyorsa sokakta nasıl kimseye zararı yok. Gören göz ne oluyor. Hakka giriliyor farkında değilsen ya da işine gelmiyorsa gelecek zamanı var sabret. İki ; herkes kendine Müslüman değil herkesi aynı kefeye koyamazsın ayrıca Müslümanlar birbirinden sorumludur. Söylemek , uyarmak , olmadı buğuz etme konusunda hadis de var. Hayret edilecek durum zaten yok kimse hayret etmedi, UYARDI! VE TÜRKİYE İSLAM DEVLETİDİR. Sizin gibiler bunu kabul etmese de.