NFT veya Kripto ile En İyi Oyna Kazan Oyunları

Bu konuyu okuyanlar

shelby69

Öğrenci
Cezalı
Katılım
12 Mart 2023
Mesajlar
16
Reaksiyon puanı
0
Puanları
1
Yaş
49
Kazanmak için oyna oyunları (P2E) geleneksel video oyunlarının yapmadığını yapar - oyuncuları oyunda harcadıkları zaman ve çaba için ödüllendirir. Sonuçta, oyuncular sadece oyuna katılarak ve diğer oyuncular için etkileşim sağlayarak oyun içeriği yaratırlar.
Pek çok oyun 'oyna ve kazan' ya da 'web3' terimine geçmiş olsa da, fikir aynı kalmaktadır - NFT'ler olarak oyun öğelerine sahip olma yeteneği ve bir şekilde oynarken kazanma yeteneği. Bazen bu iki şey aynıdır. Bazen de değildir.
Ancak aynı olan şey, her P2E oyununun oyunculara oyun içi aktiviteleri için ödüllendirilecekleri bir yol sunmasıdır. Bazı P2E oyunları ilk yatırım gerektirirken, bazılarını oynamak ücretsizdir. Ancak ilgi alanınız ne olursa olsun, blockchain oyun dünyasında bunu karşılayacak bir şey vardır. Birçok oyun hala geliştirilme aşamasında olsa da, basit web oyunlarından mobil oyunlara, FPS'lere, galaksiyi kapsayan strateji oyunlarına, MMO'lara ve daha fazlasına kadar çeşitlilik göstermektedir! Hepsini takip etmek zor bir iş olabilir ve bu yüzden yardım etmek için buradayız!
Aşağıda birkaç önerinin yanı sıra (sürekli büyüyen ve güncellenen) web3 özellikli oyunlar listemiz ve aynı temel bilgilerin yanı sıra makalelerimize ve oyun rehberlerimize bağlantılar bulunmaktadır!
Sandbox Hakkında
Sandbox, benzersiz oyun deneyimlerinden oluşan birbirine bağlı bir dünyadır. Farklı büyüklüklerdeki arsalar sayesinde her arsa sahibi görsel bir oyun kurucu kullanarak kendi yaratımlarını inşa edebilir. The Sandbox henüz alfa test aşamasında, ancak oyna-kazan oyunlarıyla ilgileniyorsanız, bu kesinlikle radarınızda olmalı. Nasıl başlayacağınızı öğrenmek için The Sandbox incelememizin tamamına göz atın.

Axie Infinity Hakkında
Axie Infinity bugüne kadar blok zinciri üzerinde geliştirilen en önemli oyundur. Oyun, Axies adlı yaratıkları yetiştirmeye, toplamaya ve onlarla savaşmaya ve onları Lunacia Dünyasını keşfetmek için kullanmaya odaklanıyor. Zirvede olduğu dönemde, pazar yeri her gün milyonlarca satış yapıyordu ve Axie'lerin her biri binlerce dolara satılıyordu.

Gods Unchained Hakkında
Gods Unchained, Ethereum ağı üzerine kurulu bir koleksiyon, fantezi ve ticaret kartı oyunudur. Oynaması ücretsizdir, başlaması kolaydır ve kapıdan çıkar çıkmaz oynayarak kazanma fırsatları sunar.

Fairy Cat hakkında
Fairy Cat gamefi fairycat .net sanal bir evcil hayvan blockchain oyunu kazanmak için oynayın. Fairy Cat Blockchain Oyunu, oyunculara ve yatırımcılara gelirlerini büyük ölçüde artıran nadir varlıkları toplamak, takas etmek, savaşmak ve kazanmak için çok eşsiz bir fırsat sunuyor. Peri Kedileri ve diğer tüm oyun içi öğeler, oyuncunun cüzdanında 1: 1 USDT eşdeğeri olan NFT'ler olarak saklanacak ve böylece kar için satılabilir ve serbestçe takas edilebilir.

Iluvium Hakkında
Illuvium aslında aynı evrende geçen bir oyun paketidir. Illuvium Arena bir PvE, otomatik savaşçı, liderlik tabloları ile hayatta kalma yarışmasıdır, Illuvium Zero ana oyun olan Illuvium Zero için üs inşa etme ve NFT işçiliği içerir. Illuvium Zero'da oyuncular ele geçirecekleri Illuvial'ları aramak için arazide dolaşırlar. Her üç oyun da şu anda alfa testinde.
 
Üst