Haber Nft Nasıl Satılır

66alp66

Cezalı
Cezalı
20 Şubat 2022
1
0
3
28
Arkadaşlar bu konuyu bir çok kişi faydalansın diye yazıyorum nft yi son zamanlarda hepimiz duyduk fakat bir çoğumuz nasıl satacağımızı bilmiyoruz opensea gibi platformlara yüklüyoruz öylece kalıyor ne beğenen var ne de satın alan şimdi nft üretiyorsak ilk yapmamız gereken şey sosyal medya da konsept oluşturmak instagram gibi yerlerde sayfamızı açıp linkimizi koymalıyız ne kadar hit alırsak o kadar artar fark edilmeliyiz nft sattığımız mecralarda koleksiyon oluşturuyoruz ve çok üretmeye özen gösteriyoruz en çabuk satılacak tarz nft ler üretirsek bu avantajımıza olur karakter nft ler üretmek gibi ünlülerin tasarımları en ön planlarda diyebiliriz son aşama pazarlama reklam vermek instagrama ya da sağlam nft sayfalarına reklam verebiliriz instagrama vermek en iyisi olur çünkü nft sayfaları kapıyı 10 dolardan açıyorlar patlama yapmak için bütçemiz azsa başlangıçta gerekmez diyebiliriz yinede bazı ücretsiz sayfalar da bulunmaktadır benim bildiğim nftexhibitions var bu değişedebilir bugün ücretsiz olan yerler yarın ödeme alabilir hızlı bir piyasa arkadaşlar iyi çalışmalar

HumanEmpire

Öğrenci
14 Mayıs 2022
2
0
1
30
Merhaba, önemli olan ERC-721 kontrat ve koleksiyonun ileride bir proje haline getirebilmek. ERC721 Türkiye standartlarına göre USD olduğu için maddi olarak zorluyor. Ki kontrat oluşturduktan sonra her mint başına da o an ki gas ücretine göre para ödüyorsun. Bir koleksiyon oluşturdum. Mint etmediğim 9K nın üzerinde koleksiyon var. Acele etmemek, oluşturduğunuz projeye sadık olarak ilerlemek en mantıklısı. Bir anda tüm koleksiyonu mint edip satış beklememek lazım.

Koleksiyonum aşağıda. Göz atabilirsiniz. Satış oldukça yeni mint etmeye karar verdim. Bu süre zarfında koleksiyonu tanıtmak, pazarlamak önemli. Projem hazır. Sadece sabır. :)

HumanEmpire

Öğrenci
14 Mayıs 2022
2
0
1
30
Merhaba, ilk nft yi satışa çıkarttığınızda kaç ethereumdu hatırlamıyorum ama yaklaşık olarak 100$ ücret ödüyorsunuz OpenSea ye. Sonrasında ERC1155 kontrat ile NFT ücretsiz satış yapabiliyorsunuz. ERC721 kontratı ise her mint başına o an ki gas fee ücretine göre NFT mint edebiliyorsunuz. Ben ERC721 kontratı ile NFT satışı yapıyorum fakat mint etmem için artık satış yapmayı bekliyorum. Ciddi rakamlara çıkıyor mint başı. Ama direkt dalmamınızı öneririm çünkü NFT yi satışa çıkarttığınız zaman satılmayabilir. Pazarlama, sosyal medya, Web sitesi kısaca profesyonel bir proje sunmanın satış için etkili olur. Ben 0 dan başladım. Twitter hesabımda takipçi yok, tagler ile paylaşım yapıyorum. Web sitesi yapıyorum şimdi. Satış yaptıkça projenin diğer adımına geçeceğim.

Ayrıca tek başına zor. Bir ekip lazım. İleride sosyal medya yönetimi, yazılım, oyun veya animasyon tarzı aşamalara geldiğimde ekip sayısını arttırmayı düşünüyorum.

Şuan ucuza satıyorum topluluk oluşturmak ve reklamımı yapmak için. İleride tanıdıkça fiyatını yükseleceğim. Şimdiden alıp proje ilerlediğinde daha yükseğe satabilirsiniz.

Teşekkürler.

Koleksiyon linkim: