Dizi Neymar: Kusursuz Kaos Yayında!

Bu konuyu okuyanlar

wittroc

44
Admin
Katılım
15 Kasım 2020
Mesajlar
6,335
Çözümler
36
Reaksiyon puanı
11,306
Puanları
113
Yaş
20
Brezilyalı yıldızın belgeselini hazırlayan Netflix, "The Perfect Chaos" isimli belgeseli 25 Ocak itibariyle yayınladı.

PSG'nin deneyimli oyuncusu Brezilyalı yıldız Neymar'ın hayatını ve kariyerini anlatan belgesel, bir buçuk yıl Netflix ekibininin takibi sonrasında antremanlarda, maçlarda, soyunma odasında ve özel hayatında yaşadıklarıyla birlikte karşımızda.

Yönetmen koltuğunda David Charles Rodrigues'in oturduğu belgesel, yıldız futbolcular David Beckham, Lionel Messi, Kylian Mbappé, Daniel Alves ve Thiago Silva ile yapılan röportajları da bize aktarırken 3 bölümle karşımıza çıkıyor. Bölüm rehberi ise şu şekilde:​
  • 1. Sezon 1. Bölüm: "Brezilya'nın Büyük Umudu (The Great Brazilian Promise)" (51 dk.)​
  • 1. Sezon 2. Bölüm: "Geri Dönüş (The Comeback)" (61 dk.)​
  • 1. Sezon 3. Bölüm: "Burası Paris (This is Paris)" (53 dk.)​

İzleyicilerin her bir bölümde dünya çapında sevildiği kadar eleştirilere de maruz kalan Neymar'ın, hem kişisel yaşamına hem de parlak futbol kariyerine tanıklık ediyor. Brezilyalı yıldızın hikayesi ise şu sözlerle aktarıldı:
"Tarihin en ünlü ve en yüksek bonservis ücretine sahip sporcusunu daha önce görmediğini şekilde görmeye hazır olun. NEYMAR sahada bir kahraman, saha dışında anlaşmazlığa neden olan bir isim.

David Charles Rodrigues tarafından yönetilen bu üç bölümden oluşan belgesel dizisi, futbol yıldızı Neymar da Silva Santos Júnior ile yakınlaşıyor ve Santos'ta şöhrete yükselişini, FC Barcelona'daki görkemli günlerini, Brezilya milli takımı, Paris Saint-Germain ile hız kesmeyen yolculuğunu inceliyor.

Bu yıldızlarla dolu dizide Beckham, Messi, Mbappe ve diğer birçok efsane yer alıyor."​


 
Üst