Neyin kültürü ? :)

Bu konuyu okuyanlar

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Birbirinden bağımsız değil mi bu ikisi?

boikot

Asistan
Reaksiyon puanı
1
belediye bir sanat merkezi yapmış alt katını mc donalds a kiraya vermiş işte nasılda bir kültür merkeziyse akp kültürü :D

boikot

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Çok doğru para ve Amerikan kültürü dicem ama Amerika da bile mc donalds'a savaş açtı fast food zararlı vs. gibi.

Big

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Bu resimden şu anlamımı çıkarmalıyız Üst katta kültür merkezine gelenlere gidin Mac Donaldsdan yemek yiyin mi deniyor ?
Yada doğrusu neyi almak istiyorsan oraya git.

Yayılmacılığı engelleyemeyiz ( yayılmacılık iyi birşey demiyorum )
Yasakçılıklada bir yere varamayız
Ozaman yapacak birşey var ne istediğimizi bileceğiz.

boikot

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Kültür merkeziyle mc donalds aynı binada zaten alış veriş merkezi gibi düşünün merkeze giriyosun içerden giriş var mscdonald'a yani ayrı ayrı değil. 1. kat mc 2. kat kültür merkezi gibi değil yani.

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
baikot zaten avatar ve nick itibariyle kendini ve rengini belli ediyorsun..Tabi ki saygı duymak zorundayım.Ancak her yorumunu siyasete dayandırıp belli yerleri hedef alırsan antipati uyandırabilirsin.Biz hiç siyaset konuşmuyor muyuz ...Evet konusuyoruz ama ilgili konularda..Yine de fazlası gerginlik yaratıyor..

Sadece bu mesajına bakıp bu yorumu yapmadım.Ancak bizlere siyasi fikirlerinden çok eğlenceli yönünü veya siyaset dışı bir yönünü yansıtırsan emin ol daha güzel vakit geçireceğiz..

Haddimi aşarak sana tavsiye de bulundum.Seni ilgilendirmez deyip sırtını dönme hakkına veya bu tavsiyelerden nasiplenmek hakkına sahipsin.

Saygılar efenim....:)

HRNKC

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Yemişim bu zihniyetin kültürünü...

boikot

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ama önemli olan yönlendirmedir zaten az okuyon bir toplumuz ne doğru ne yanlış bilmiyoruz. Sen kültür ve sanat merkezi yapıp giriş katını mc donald's a kiraya verirsen biraz nahoş bi görüntü oluşur.

boikot

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben sadece görüntüdeki ilginçliği gösterdim isteyen istediği kültürü benimsesin o zaman.

Big

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Dünyanın çivisi çıkmış görüntü mü kaldı ?

Tabi tezatı reddetmiyorum sırıtıyor yani

dergah yolu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
önce zorhak kardeşime bir açıklamam olsun sonraboikot kardeşime
boikot ernesto che guavera nın resmini avatar seçmiş
kendi halkını bağımsızlığa ulaştırırken kendi halkı tarafından ihanete uğramış bir efsane
devrim önce kendi çocuklarını yer sözüne örnek teşkil etmiş
şekilci olmamakta fayda var bu gün mcdonals ve diğer markalar sermaye iş gücü hammadde ülkemize ait isim kiralama yöntemi ile çalışıyorlar yani patates et senin çalışan akraban vergi ödediği devletin yani papaza kızıp oruç bozmayın

bu konuya yorum yazan arkadaşlar konya hangi ülkededir konyalı vatandaş uçaklamı eve gitmektedir o ilimiz o kadar uçağa niye sahiptir o uçaklardan çıkan yakıt atıkları konyalının neresine gitmektedir
ya narnia damı yaşıyorsunuz senin devletin israil askerine lojistik destek eğitim veriyor pilotlarını eğitiyor bugün israilin ekonomisini destekleyen en önemli ülke türkiyedir

boikot

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Kendi halkı tarafından mı hangi halkmış o söyle bakalım ernesto eğer idealist biri olmasaydı kübada kalsaydı sonuçta devrimi gerçekleşmişti ona bakanlık verilmişti belki de şu an küba devlet başkanı idi ama o emperyalizme direnen her yerde olduğu için efsane olmasının da temeli budur kübadan sonra bolivya ya geçi ama bebek katili amerika ve terörist servisi cia ve bolivyanın satılmış askerleri tarafından ortak yürütülen bir operasyonla kurşuna dizildi onada yakışan oydu zaten kurşuna dizilmek bir devrimci için en şerefli ölümdür. Her neyse daha fazla uzatmak istemiyorum. Ben görüntüdeki nahoş luğu ortaya koydum sen istediğini savunmakta özgürsün.Bu kadar ayrıntılı açıklamalara hiç gerek yoktu eğer Amerika kendi kültür merkezinin altına nazım usta dönersine kiraya verirse o zaman söyleyecek bişey yoktur.

KAZUYA

Doçent
Reaksiyon puanı
20
hukumeti elestirmek icin firsat kollayan zihniyetle nereye varilabilirki. kultur merkezi binanin ici kardesim. disi degil. sen eger oradaki tesisten yararlanmak istesen,boyle seyleri dert etmezsin.ama sen elestirmek icin varsin. sen avatarindaki vatandasin neyin kulturunu temsil ettigini acikla once. senin kulturunde ataturk veya fatih sultan mehmet yokmuda neyse demiycem yakismaz bana. ALLAH akil ihsan etsin*

boikot

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Sen desteklediğin iktidar partisinin liderine sor onu Atatürk varmıy mış kültüründe.

yavuz_4106

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
hukumeti elestirmek icin firsat kollayan zihniyetle nereye varilabilirki. kultur merkezi binanin ici kardesim. disi degil. sen eger oradaki tesisten yararlanmak istesen,boyle seyleri dert etmezsin.ama sen elestirmek icin varsin. sen avatarindaki vatandasin neyin kulturunu temsil ettigini acikla once. senin kulturunde ataturk veya fatih sultan mehmet yokmuda neyse demiycem yakismaz bana. ALLAH akil ihsan etsin*

Helal olsun !!!

konuya bak içerike bak doğru yerde konuş konuşacağını!!

yusufsan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Ama oldu mu şimdi. Amerika bizim öz be öz kültürümüz değil mi? (!)

by_erdal21

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kiraya vereceğine giriş katını sergi salonu yaparsan yoldan geçen bile sergiye gider.Mc donaldsa kiraya verirsen yoldan geçen hamburger yer.Sanat karın doyurmuyor dedikleri bu olsa gerek.

Son mesajlar