Neydi şu kanalın ismi?

Bu konuyu okuyanlar

OvalSwan20216

Supreme Сasual Dating Verified Damsels
Cezalı
Reaksiyon puanı
33
YouTube de bir kanal vardı böyle garip kareler ve seslerle dolu 10 saniyelik videolar vardı içinde. İsmi ...... Driver gibi bişeydi sanırım tam emin değilim böyle yüzlerce 10 saniyelik video renkli kareler felan var ismini hatırlatabilecek var mı?

Bir Beyefendi

Doçent
Reaksiyon puanı
939
YouTube de bir kanal vardı böyle garip kareler ve seslerle dolu 10 saniyelik videolar vardı içinde. İsmi ...... Driver gibi bişeydi sanırım tam emin değilim böyle yüzlerce 10 saniyelik video renkli kareler felan var ismini hatırlatabilecek var mı?
Bu kanalı bende görmüştüm bazı videolarına bakmıştım fakat ismini hatırlayamadım.

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,834
Kanala bakayım dedim Beynim yandı. :D ahshahhahs

Hangi düşünce ürünü böyle gereksiz şeyler yapabilir yahu.
Uzaylı gibi teoriler var kanal hakkında. Saçma sapan işler işte, kanalın eski videolarında Paris'te bir gece videosu var. Gece vakti Eyfel Kulesi çekilmiş, normalde yasak bu. Hâlen bu kanalın amacını bilmiyorum ama. :D

CmdR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Uzaylı gibi teoriler var kanal hakkında. Saçma sapan işler işte, kanalın eski videolarında Paris'te bir gece videosu var. Gece vakti Eyfel Kulesi çekilmiş, normalde yasak bu. Hâlen bu kanalın amacını bilmiyorum ama. :D
Ney neden yasak anlamadım?

bang1

Profesör
Reaksiyon puanı
1,760
Bu arada kanal youtube unsa youtube hepimizi rickrolladı be kimse bunu düşünmüyor