Ney Bu Kadar Çok Yer Kaplıyor?

Bu konuyu okuyanlar

By Maskely

Doçent
Reaksiyon puanı
508
170 GB depolama alanına ihtiyacım var PC'deki tüm oyunları sildim bi zula ve 300mb'lık oyun kaldı onlarıda silmek istemiyorum nasıl yer açabilirim ve ben indirdiğim neredeyse herşeyi sildim de ney bu kadar çok yer kaplıyor? (125GB dolar kayıp :D)

Mr. Doge

Doçent
Reaksiyon puanı
366
170 GB depolama alanına ihtiyacım var PC'deki tüm oyunları sildim bi zula ve 300mb'lık oyun kaldı onlarıda silmek istemiyorum nasıl yer açabilirim ve ben indirdiğim neredeyse herşeyi sildim de ney bu kadar çok yer kaplıyor? (125GB dolar kayıp :D)
Çalıştıra "%appdata%" yazın ve "Temp" klasöründeki her şeyi silin.

By Maskely

Doçent
Reaksiyon puanı
508

MVNLY

Asistan
Reaksiyon puanı
207
wise care kurun ve temizleme yapın gerçekten başarılı bir program. Temizlerken seçtiğiniz dosyalara dikkat edin çoğu zaman programlarınızın dosyalarını seçiyor sildiğinizde de program bozulabiliyor.
Denetim masasına sistem geri yükleme noktası oluştur yazın sistem geri yükleme menüsüne girin boşaltmak istediğiniz diski seçin yapılandır diyin ve sağ alttan sil e tıklayın.