Next Star Pandora Uydu Alıcı Ayarı

theJacKaL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar,geçen hafta next starın android işlemcili bu ürününü satın aldım ama açıkca söylemek gerekirse çok fazla memnun kalmadım.Neden diye soracak olursanız,önceden d-smart abonesiydim ve tüm kanalları izleyebiliyordum fakat daha fazla aylık ödeme yapmak istemediğimden dolayı uydu alıcısı almaya karar verdim.Şimdi ise sorunum şu; bulunduğum sitenin bir çanak anteni var,forum sitemizde takip ettiğim uydu alıcılarıyla alakalı konulardan da yola çıkarak frekans ayarlarını girdiğim halde (bunu da söylemeden geçemiycem bu ayarları girmek bana hakikaten zahmetli geldi çünkü sürekli hata aldım :sleeping:) pekçok kanalı izleyemiyorum.Sıkıntı şurda, neredeyse 1000 küsür kanal varsa 900 tanesi şifreli :mellow: galiba bu cihazı almakla hata ettim yada bu uydu alıcısı ayarlarına yabancı olduğum için birşeyleri yanlış yaptım.Örnek vermek gerekirse kanalların hepsi neredeyse digiturk kanalı ama benim izlemek istediğim kanallar öyle film,dizi kanalı değil yabancı belgesel kanallarını birde spor kanallarını ekstradan izleyebileyim yeter bana.Bunu yapabilmem için herhangi bir ayarı var mı bu cihazın?Mesela Biss şifreleme özelliği var makinede fakat hiçbir şeyi çözmüyor :blush: acaba bir şeyi atlıyor muyum ya da yanlış mı yapıyorum?Yardımlarınızı bekliyorum,şimdiden teşekkürler ve iyi forumlar.