Netspeed vs millenicom vs vodafone net

Bu konuyu okuyanlar

FakeGamer48

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Arkadaşlar internetimi değiştirmeyi düşünüyorum vodafone ile ilgili konularıma bakabilirsiniz;
Teşekkürler vodafone net | İnternetim iyi mi
Arkadaşlar türk.net önermeyin lütfen çünkü türk net ile başım bir kere derde girdi bir daha bulaşmam.
Muğla civarında yaşıyorum hangisini seçmem akıllıca olur?
Not: Altyapım 80 megabit destekliyor.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Kablonet, Superonline ve Vodafone altyapılarından en fazla kaç mpbs alabiliyorsunuz?

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Arkadaşlar internetimi değiştirmeyi düşünüyorum vodafone ile ilgili konularıma bakabilirsiniz;
Teşekkürler vodafone net | İnternetim iyi mi
Arkadaşlar türk.net önermeyin lütfen çünkü türk net ile başım bir kere derde girdi bir daha bulaşmam.
Muğla civarında yaşıyorum hangisini seçmem akıllıca olur?
Not: Altyapım 80 megabit destekliyor.

NetSpeed derim. 4.seneme giricem türkiye şartlarında en iyi iss ama biraz müşteri kazandıkları için ego yapmaya başladılar onun dışında güzel bir iss. Çözüm odaklı. Telefona anında bağlanırsın diğer iss'ler gibi yarım saat beklemezsin telefonda. Online işlemler bölümü de çok güzel son zamanlarda bayağı geliştirdiler her türlü bilgiyi alabiliyorsun.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Vodafone Net'den ayrılın bence. NetSpeed veya Millenicom'un hizmet farkı olmaz bence. İstediğinizi seçin. Hatta Netspeed daha ucuz.

xKemalC

Doçent
Reaksiyon puanı
627
Vodafone net 50mbps paketini kullanıyorum 2 3 yıldır çok memnunum

FakeGamer48

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Peki bana başka iss önerir misiniz daha ucuza yoksa netspeed veyahut milleni alacam