Rehber NetSpeed ISS İncelemesi & Ping Test

Bu konuyu okuyanlar

ApRa~

Asistan
Reaksiyon puanı
94
Merhabalar, Comnet'ten Netspeed'e geçtim ve bu süreç ile geçiş sonrası değerlerimi sizler ile paylaşacağım.

Cumartesi günü evraklarım kendilerine ulaştı, pazartesi akşama doğru geçiş işlemlerim tamamlandı ve mesaj olarak bilgilerim bana ulaştırıldı. Bu konuda şöyle bir şey diyebilirim, sadece geri dönüş biraz ağır kalıyor, akşam saatlerinde beni arayın diyorsunuz ertesi gün akşama doğru aranıyorsunuz, bu konuda iyileştirme yapılırsa iyi olacağını düşünüyorum, onun haricinde müşteri hizmetlerinden ilk gözlemlemelerim olumlu.

VDSL Speed Pro 75 Kampanyası kampanyasına geçiş yaptım. Bulunduğum konum Kayseri ve değerleri bu şekilde yorumlamanız daha iyi olacaktır. Modem değerlerim ve speed test değerlerim bu şekilde. Buradaki Speedtest ping değeri sizi yanıltmasın bura PoP noktasındaki sunucuya göre test yapıyor.

3870799992.png

Şimdi bir de Oyun sunucularına olan değerlerimize bakalım. Valve için yaklaşık 50, TR Riot Games için yaklaşık 30 ve Faceit için 65 değerleri gözüküyor. Comnet'en geçiş nedenim, yurt dışı sunuculu oyunlarda anlık ping spike olayı belirlemeye başlamıştı. Geçtiğim ve test ettiğim ilk gün itibariyle NetSpeed'de böyle bir şeye rastlamadım. Umarım bu şekilde devam eder.

1309299832.png

Bir de NetSpeed'in arayüz sayfasına göz atalım. Gayet sade ve anlaşılır olduğunu belirteyim. Ben beğendim.

4179316747.png

İncelemeyi beğendiyseniz ve geçmeyi düşünürseniz promosyon kodum: J9BNFX

Bu kod ile beraber aramıza katıldığınızda 12 ay boyunca 5 TL'lik bir indirim kazanıyoruz karşılıklı olarak. Okuduğunuz için teşekkürler, iyi forumlar.