Netspeed de sorun yaşayan var mı ?

İyi mi

• EVET

Kullanılan: 5 35.7%
  • HAYIR

Kullanılan: 9 64.3%

• Kullanılan toplam oy
    14

Bu konuyu okuyanlar

FakeGamer48

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Arkadaşlar fazla vaktim yok oyüzden konuyu kısa tutacam.
Arkadaşlar şimdi beni tanıyorsunuz vodafone net ten sıkıldım. O yüzden interneti değiştirmeyi düşünüyorum. Ama netspeed e daha yakınım siz bu konudaki yorumlarınızı söyler misiniz acaba. @SHKFTT
@luckyslevın

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,080
Sorunum yok. Çünkü kullanmıyorum :)

luckyslevın

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Valla dostum ben 1 yıla yakın oldu kullanalı şu ana kadar hiç bir problem yaşamadım çok memnunum açıkçası. Sadece son 1 aydır şöyle bi problemim olmuştu akşam 18-19 ile gece 21-22 saatleri arasında oyunda %7-15 arası loss oluyordu (o da her zaman değil) ama son iki üç gündür o da kalmadı olmuyor hiç. (Ha zaten bu problem netspeed kaynaklı bile olmayabilir belki oyunun sunucularından da kaynaklanmıştır) Ping den zaten bahsetmiyorum pingim 45-50 arası hep - eski internetime göre mükemmel bir değer - O da zaten online oyun oynayan birisi isen problem olarak bakabilirsin oyun oynamıyorsan o loss probleminin kullanıma hiç bir etkisi yoktu ki zaten dediğim gibi son iki üç gündür o problemi de yaşamıyorum artık.

FakeGamer48

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Valla dostum ben 1 yıla yakın oldu kullanalı şu ana kadar hiç bir problem yaşamadım çok memnunum açıkçası. Sadece son 1 aydır şöyle bi problemim olmuştu akşam 18-19 ile gece 21-22 saatleri arasında oyunda %7-15 arası loss oluyordu (o da her zaman değil) ama son iki üç gündür o da kalmadı olmuyor hiç. (Ha zaten bu problem netspeed kaynaklı bile olmayabilir belki oyunun sunucularından da kaynaklanmıştır) Ping den zaten bahsetmiyorum pingim 45-50 arası hep - eski internetime göre mükemmel bir değer - O da zaten online oyun oynayan birisi isen problem olarak bakabilirsin oyun oynamıyorsan o loss probleminin kullanıma hiç bir etkisi yoktu ki zaten dediğim gibi son iki üç gündür o problemi de yaşamıyorum artık.
Genelde minecraft ta türk sunucusu oynuyorum sorun yaşar mıyım? (craftrise sonoyuncu)

luckyslevın

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Türk sunucusu ise hiç problem yaşayacağını düşünmüyorum. Pingin de zaten 10-15 civarı bişey olur.

luckyslevın

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Şöyle söyleyeyim zaten bulunduğunuz ilde netspeedin alt yapısı yoksa internet üzerinden başvuru yapıyorsunuz mail yoluyla size birtakım belgeler yolluyorlar siz de onları doldurup kargoyla gönderiyorsunuz. Haliyle kargonun gitmesi için geçen süre var, kargo ellerine ulaştıktan sonra da 1-2 gün içerisinde tamamen hallediyorlar yani tahminim en geç 4-5 gün içinde interneti kullanabiliyor duruma gelirsiniz.

sdn_ne_demek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Turknet'ten düşük bağlantı hızına yüksek bedel ödememek için geçtim adsl kullanıyorum bağlantı ve teknik destek konusunda hiç bir sorun yaşamadım 18-20 ping veriyor. Zaten Turktelekom vae sistemi olan santralde hepsi aynı en ucuzunu alın bence Uygun tarifeleri var 5 lira indirimli abone olmak isterseniz 98KIZP kodunu kullanabilirsiniz.

FakeGamer48

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Turknet'ten düşük bağlantı hızına yüksek bedel ödememek için geçtim adsl kullanıyorum bağlantı ve teknik destek konusunda hiç bir sorun yaşamadım 18-20 ping veriyor. Zaten Turktelekom vae sistemi olan santralde hepsi aynı en ucuzunu alın bence Uygun tarifeleri var 5 lira indirimli abone olmak isterseniz 98KIZP kodunu kullanabilirsiniz.
Teşekkürler :D. Bağlantı ne kadar sürede oldu acaba

yentibaba

Asistan
Reaksiyon puanı
121
Hangi şehirdesin ki?
Misal Denizli'de NetSpeed roket gibi Maşallah üstüne tanıyan yok. Lokasyonuna göre değişen iş bu

JawBone

Doçent
Reaksiyon puanı
612
Arkadaşlar keşke sadece kullananlar oy atsa da ona göre karar verebilsek alıp almayacağımıza. Lütfen kullanmayanlar oy atmasın.

sdn_ne_demek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkürler :D. Bağlantı ne kadar sürede oldu acaba
Kusura bakma ders çalıştığım için internete giremedim bir süre ben taşıma işlemi yaptım. Sinop'tan kargoya evraklarımı verdim bir gün sonra aradılar. Telefon görüşmesinden tam yirmi dakika sonra yeni kullanıcı adı ve parolamı modeme kaydedip bağlandım. Hızına ben de inanamadım 48 saat sürebilir dediler ama anında aktivasyon oluyor. Yeni bağlantı daha uzun sürebilir bilemiyorum.

FakeGamer48

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Kusura bakma ders çalıştığım için internete giremedim bir süre ben taşıma işlemi yaptım. Sinop'tan kargoya evraklarımı verdim bir gün sonra aradılar. Telefon görüşmesinden tam yirmi dakika sonra yeni kullanıcı adı ve parolamı modeme kaydedip bağlandım. Hızına ben de inanamadım 48 saat sürebilir dediler ama anında aktivasyon oluyor. Yeni bağlantı daha uzun sürebilir bilemiyorum.
İnternetimi zaten bağlattım netspeed den bi sorun yok 1 ay olacak tek sıkıntı internet akşam 7 sularında kesilip sonraki gün saat 12.00 de geldi o biraz canımı sıktı onun dışında güzel ilgililer.