NetSpeed 40 TL'ye ADSL Engelsiz ADSL 16 Mbps Kampanyası

Bu konuyu okuyanlar

Bgood

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba Arkadaşlar,
NetSpeed internet sağlayıcısının sunmuş olduğu Engelsiz ADSL 16 kampanyasından yaralanmak istiyorum kampanyanın özellikleri şu şekilde :
  • 16 Mbps'e Kadar Hız
  • 1 Mbps'e Kadar Upload
  • Taahhüt Yok
  • Limit Yok
  • Fiyat 40 TL
Daha önceden hiç evde internet kullanmadım o yüzden modem vs yok, bulunmuş olduğum evde daha önceden çekilmiş bir internet hattı var anladığım kadarıyla çünkü internet kutusunda kablo vs var. Sormak istediğim konu şu aynı zamanda öğrenciyim, bu internet hızı beni tatmin eder mi? Asus DSL-AC51 AC750 modemini satın almak istiyorum geleceğe yönelik olmuş olur hemde AC özelliği var sizin öneriniz nedir AC özelliği gerçekten çok büyük fark yaratacak mı ne dersiniz? Bu arada buluduğum adreste en fazla 35 Mbps kadar VDSL, 16 Mbps kadar ADSL hizmeti verilebileceği söylendi netspeed tarafından.

NetSpeed Engelsiz Kampanyaları

Asus DSL-AC51 MODEM

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
Merhaba Arkadaşlar,
NetSpeed internet sağlayıcısının sunmuş olduğu Engelsiz ADSL 16 kampanyasından yaralanmak istiyorum kampanyanın özellikleri şu şekilde :
  • 16 Mbps'e Kadar Hız
  • 1 Mbps'e Kadar Upload
  • Taahhüt Yok
  • Limit Yok
  • Fiyat 40 TL
Daha önceden hiç evde internet kullanmadım o yüzden modem vs yok, bulunmuş olduğum evde daha önceden çekilmiş bir internet hattı var anladığım kadarıyla çünkü internet kutusunda kablo vs var. Sormak istediğim konu şu aynı zamanda öğrenciyim, bu internet hızı beni tatmin eder mi? Asus DSL-AC51 AC750 modemini satın almak istiyorum geleceğe yönelik olmuş olur hemde AC özelliği var sizin öneriniz nedir AC özelliği gerçekten çok büyük fark yaratacak mı ne dersiniz? Bu arada buluduğum adreste en fazla 35 Mbps kadar VDSL, 16 Mbps kadar ADSL hizmeti verilebileceği söylendi netspeed tarafından.

NetSpeed Engelsiz Kampanyaları

Asus DSL-AC51 MODEM

NetSpeed 16 MBps kullanıyorum modeme ve yere göre değişiyor tabi ama ben IDM ile indirme işlemi yaparken maksimum 1.6-1.7 Mb hız alıyorum tatmin edici hızı var fena değil. Tabi şuan port sorunu yaşadığım için kullanamıyorum ama 2 ay önce bu değerleri alıyordum. Aynı internete ben 56 TL ödüyorum bende 40 TL hiç bir şey. Ben olsam alırdım. Eğer VDSL desteği varsa alacağınız modem VDSL destekli olduğu için VDSL alın derim.