Netflix UHD ortak hesap alımı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

MCSSOCİAL

Üyecik
10 TL karşılığında 1 aylık aynı anda 4 kişinin bağlanabileceği netflix uhd 4k hesap sağlayabilirim arkadaşlar. Hesaplar tamamen sizin adınıza açılıp teslim edilecek ve isterseniz hesabınıza 3 arkadaşınızı daha dahil edebileceksiniz.
05434365279/msafyurek@gmail.com Ulaşabilirsiniz.

*Hesaplar 1 ayın sonunda iptal olacaktır. Dilerseniz 1 ay sonra tekrar ulaşarak aynı şekilde yeni hesap temin edebilirsiniz.

Paket1: 1 Aylık Netflix + 3 Aylık Spotify Hesap 15TL'ye sağlayabilirim. Güncel fiyatlarımız bu şekildedir.

Bizden üst üste 2 ay netflix alırsanız 3.Ay 5TL'ye yani yarı fiyatına veriyoruz hesabı. Bu şekilde her 3 ayda bir kere indirim sağlıyoruz devamlı alışverişlerimize.

Önerdiğimiz Strateji: İlk ay Paket 1'i 15TL'Ye satın alın. 2.Ay 1 Aylık Netflixi 10TL'ye satın alın 3.Ay 1 Aylık Netflixi 5TL'Ye satın alın. Totalde 3 Ay boyunca 30TLye netflix uhd ve spotify üyeliği almış olursunuz.

Eva35

Üyecik
Grubumuz da yer açıldı katılmak isteyenler bana ulaşsın
05325884982
Katılmak istiyorm. Hâlâ yer varsa cevabınızı bekliyorm
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaslar ortak netflix hesabi almayi dusunuyorum. Kisiler bulundugunda bir whatsapp grubu acilacak. En az bir yil beraber olmayi dusunuyorum. Odemede sıkıntı cikarmam ciksin da istemem. Ogrenciyim sizin de ogrenci olmaniz daha iyi olur.

Katılmak istiyorm. Hâlâ yer varsa geri dönüş yapar mısınız?

stat counter