Netflix Ücretlerine Büyük Zam !! | Zamlı Fiyatlar Ne Kadar Oldu??

Bu konuyu okuyanlar

Irıs von Everec

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,472
Çoğu kişinin popüler film ve dizileri izlemek için kullandığı Netflix'in tüm paketlerine zam geldi.

Zam Öncesi Fiyatlar Nasıldı?

Toplamda 3 farklı paketi olan Netflix'in zam öncesi abonelik ücretleri

Temel Plan : 17,99
Standart Plan : 29,99
Özel Plan : 41,99

Farklı Planların Özellikleri Neler?

Temel Plan
: Aynı anda sadece tek bir ekranda izleyebilmenize olanak sağlıyor. Ve de en yüksek çözünürlük olarak sadece 720p yi seçebiliyorsunuz.

Standart Plan : Aynı anda 2 ekrandan ve de 1080p çözünürlüğünde izleyebiliyorsunuz.

Özel Plan : Aynı anda 4 ekranda ve 4K çözünürlüğünde izleyebiliyorsunuz.

Zam Sonrası Fiyatlar Ne Oldu?

Temel Plan :
17,99TLden 26,99TLye

Standart Plan : 29,99TLden 40,99TLye

Özel Plan : 41,99TLden 54,99TLye

çıkmış durumda.

Zamlar Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen moderatör:

Airbus

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,002
720P izlemek için o kadar para verilmez. Hele 1080P çift ekran için hiç verilmez. Zaten çok fazla kullanmıyordum üyeliğimi iptal ederim bu fiyatlara geçilince

Irıs von Everec

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,472
Zaten L1 ve L3 lisansı adı altında lisanslar var. Çoğu cihaz L3 lisansına sahip. Yani paketi olsa bile en fazla 480pde izleyebiliyor :/
720P izlemek için o kadar para verilmez. Hele 1080P çift ekran için hiç verilmez. Zaten çok fazla kullanmıyordum üyeliğimi iptal ederim bu fiyatlara geçilince

Airbus

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,002
Zaten L1 ve L3 lisansı adı altında lisanslar var. Çoğu cihaz L3 lisansına sahip. Yani paketi olsa bile en fazla 480pde izleyebiliyor :/
Valla pek fark edemedim ama çift ekran 1080P paketindeki videolarımın 1080 olmadığını düşünüyordum çoğu zaman. S8+ 720P belki anca izleyebilmişimdir o da belki tam emin değilim

GimmeMilk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38
Netflix saçma geliyor. Ben daha çok oyun oynuyorum bi ara Sherlock izlemek için aldım bitince Sherlock e iptal ettim.

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Mesaj otomatik birleştirildi:

Havasından mı suyundan mı bilmem herkes bize benziyor arkadaş.. ?
?

Az önce ne oldu biliyormusunuz aynı az önceki video daki gibi oldu.. ben instegram da çok teknoliji sitesini takip ediyorum çoğuda bu haberi vermiş aşağı indikçe arka arkaya aynı haber bende fazla yükleme oldu ???

Bide forumda gördüm az daha bayılıyordum??

Son düzenleme:

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,974
Netflix neden Zam yaptığıyla ilgili açıklama yaptı

Türkiye'deki içerik kütüphanemizi zenginleştirmek ve hizmet kalitemizi daha da artırmak için üyelik ücretlerini güncelliyoruz." aslında Türkiye'deki kullanıcılarına bariz şekilde kalite artışı sözü vermiş oluyor. Açıklamanın devamı ise şu şekilde:

"Bu değişiklikle birlikte, her yaşa ve zevke uygun yapımları üyelerimizin hayatına keyif katan bir eğlence deneyimiyle birlikte sunmaya devam edeceğiz. 4 Mart'tan itibaren hayata geçireceğimiz aylık ücretlerimizi şöyle şekillendirdik: Temel plan 26,99 TL, Standart plan 40,99 TL, Özel plan ise 54,99 TL. Her zaman olduğu gibi üyelerimiz kendileri için en uygun seçeneği sunduğumuz bu üç plan arasından tercih edebilecek.”

Netflix'in kalite artışına dair bir söz vermesi, aslında Türkiye'deki eleştirileri dinlediğini gösteriyor. Ancak yeni fiyatların ardından, ülkemizdeki Netflix kullanıcılarının duruma nasıl yaklaşacaklarını zaman gösterecek.

emreleft

Öğrenci
Reaksiyon puanı
46
DiziBOX varken ne gerek var o kadar para vermeye :)