Netflix, Messiah dizisini iptal etti!

Bu konuyu okuyanlar

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Ocak ayında yayınlanan ve tartışmaların odağına oturan Netflix yapımı Messiah dizisi, ilk sezonun ardından iptal edildi. Michael Petroni’nin yaratıcısı olduğu ve V For Vendetta filmi ile tanınan James McTeigue’nin yönetiği Messiah, Ocak ayında izleyiciyle buluşmuştu.

Başrollerini Michelle Monaghan, Mehdi Debhi, Tomer Sisley gibi isimlerin paylaştığı, kamu düzenini bozarak kamuoyunun ilgisini çeken bir insanla ilgili bilgileri ortaya çıkaran CIA ajanı Eva Geller’ı odak noktasına alıyor.
Sosyal medya çağında indandırıcılığın ve kitleleri harekete geçirmenin etkisini inceleyen dizi, yayınlandığı günden beri tartışmalara yol açmıştı. İzleyiciler adeta ikiye bölünmüş, dizi bazı ülkelerde yasaklanmıştı.

Screenshot_20200327-190949_Chrome.jpg

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
Hayır hayır hayırrrrrr. Heyecanla bekliyordum bennnn kesin mi yaa :(

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,295
Daha iyisini yapmaları ellerinde.

srdrsncr

Asistan
Reaksiyon puanı
31
the boysu izledizmi amazon prime dizisi

srdrsncr

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Hayır. Konusu ne
bence izlemisiniz cok iyi bir dizi ama fazla konusuldugunu felan görmedim 2019 un bence en iyi bilim kurgu fantastik dizisi.konusu süper kahramanlar gercek olsaydı ne olurdu diye birsey. bilim kurgu diye sacma diyebilirsiniz ama izledinzde sacma olmadıgını anlayacaksınız cok tatli ve sürükleyici bir dizi

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
bence izlemisiniz cok iyi bir dizi ama fazla konusuldugunu felan görmedim 2019 un bence en iyi bilim kurgu fantastik dizisi.konusu süper kahramanlar gercek olsaydı ne olurdu diye birsey. bilim kurgu diye sacma diyebilirsiniz ama izledinzde sacma olmadıgını anlayacaksınız cok tatli ve sürükleyici bir dizi
Yok hayır izlemedim :) ama bilim kurgu çok severim. Bakıcam diziye