Netflix için keyif verici Chrome Eklentileri!

Bu konuyu okuyanlar

wittroc

Will the real Slim Shady please stand up?
Yönetici
Moderatör
Katılım
15 Kas 2020
Mesajlar
4,634
Çözümler
26
Reaksiyon puanı
7,697
Puanları
113
Yaş
18
Netflix'i daha pratik, kullanışlı ve eğlenceli bir hâle getirmek isteyenler bu eklentiler ile mümkün.

  • Trim
Trim ile Netflix'teki bütün içeriklerin IMDb, Rotten Tomatoes ve Douban puanlarını görebilir, hatta "IMDb puanı 8 ve üstü olanları göster" gibi bir filtreleme de yapabilirsiniz.
unnamed (2).jpg

  • Netflix Profanity Filter

Bu eklenti sayesinde istemediğiniz kelimeleri filtreleyerek altyazıda sansürleyebilir, söylendiği kısımları sessize alabilirsiniz.

unnamed (1).jpg


  • Netflix Classic

Netflix her ne kadar ülkemize bir tık geç gelse de bu özellik ile merak edenler veya özleyenler için birebir. Eklenti, bizi Netflix'in ilk dönemlerine götürüyor. Daha az efekt, daha az özellik ile güzel bir nostalji yapılabilir.

unnamed (3).jpg

  • Language Learning With Netflix

Bu eklenti aslında tamamen dil öğrenmek isteyen dostlarımız için. Herhangi bir dilde altyazı ile izlerken tek yapmanız gereken fare imlecini kelime üzerine getirmek. Aslında eklenti tam da burada devreye giriyor ve kelimenin anlamını size gösteriyor.

unnamed (4).jpg

  • Netflix Party
Bu eklenti bizzat kendi kullandığım bir eklenti. Eklenti sayesinde hem arkadaşlarınızla beraber film / dizi izleyebiliyor, hem chatten sohbet edebiliyorsunuz.
unnamed (5).jpg

  • Netflix Stop Wasting My Time

Bu eklenti, "Sonraki bölüm" ve "Introyu atla" gibi butonlara otomatik tıklanmasını sağlıyor. Rahatınıza düşkün biriyseniz tam sizlik bir eklenti.

unnamed (6).jpg
 

Son mesajlar

Üst