Nereye ve hangi zamana gitmek isterdin?

Belissima

Profesör
Zaman makinasıyla tek seferlik gidiş ve dönüş biletin olsaydı, nereye ve hangi zamana gitmek isterdin? Ve sadece bi anı değiştirebilseydin bu hangi an olurdu?

Belissima

Profesör
Ben hic geleceğe gitmeyi düşünmemiştim. Hep geçmişe gitmeyi düşünmüştüm.
Bendemi bi tuhaflık var acaba:rolleyes:

Ömer Canbaz

Dekan
Onursal Üye
Geçmişe değil de geleceğe gitmek isterim. Hayattaki güzel şeyler karşısında kişi sabırsızlanabiliyor. Merak ediyor. Bu yüzden geleceğe giderim.

Son düzenleme:

_Zaur_

Dekan
3-5 ay geçmişe gidebilseydim keşki. Varya ağlamaktan beynim sallanıyor son iki gün. Bazı kötü olaylar yaşadım.
Allah tüm hastaların Şifasını versin. AMİN

Belissima

Profesör
Çok değil 2010 a gitmek isterdim bende. Ağzımdan çıkan iki kelimenin hayatımı bu denli değiştirdiği o ana gidip o kelimeyi değiştirmek isterdim.

Görkem Say

Ride for Ruin and World's Ending!
Yönetici
Super Moderator
Editor
Kesinlikle orta çağ zamanına gitmek isterdim.Benimde nedense hep eskiye merakım var :)

Ömer Canbaz

Dekan
Onursal Üye
Birde Geçmişe gidip Mekke'nin Fethine katılmak isterim. Bir de Hz. Muhammed(s.a.v.)'i görmek isterim. Bu dünyada da inşallah Yüce Allah nasip ederde rüyamda görürüm.

BJKolik

Tek Yol BEŞİKTAŞ
Yönetici
Moderatör
1970' li yıllara gitmek isterim. 1972 senesine giderek büyük üstat BRUCE LEE ile tanışmak ve ondan kung-fu öğrenmek isterdim. 1978 yılında da Ferdi TAYFUR ile Avrupa turnesine katılmak isterdim.

Mahperi

Asistan
3-5 ay geçmişe gidebilseydim keşki. Varya ağlamaktan beynim sallanıyor son iki gün. Bazı kötü olaylar yaşadım.
Allah tüm hastaların Şifasını versin. AMİN
Bu zor imtihan sabırla size daha güzel günleri getirir inşallah. Geçmişe gidemesek de geleceği tevekkül ile guzelleştiririz Bi iznillah