Neo İle Dijital Yaşamın Sınırlarını Aşın

Bu konuyu okuyanlar

Frostban3

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Casper, Intel'in en yeni masaüstü işlemcisi Intel Core i7 işlemcili Casper Neo'yu teknoloji tutkunları ve profesyonellerin beğenisine sundu.

Yaratıcılığın kapılarını aralayan Casper Neo video düzenleme, 3D modelleme, resim işleme, fotoğraf rötuşlama ve düzenleme gibi dijital içerik üretimi ile uğraşan profesyoneller için mükemmel performans artışı ve zaman tasarrufu sağlıyor. Yeni Casper Neo masaüstü bilgisayarında yüksek kalitede oyun oynamak, video izlemek, müzik dinlemek isteyen eğlence ve teknoloji tutkunları için de ideal bir çözüm.

Core i7 2,66 GHz İşlemciye Sahip

Casper Neo, 1 GB GDDR3 256 bit HD4830 Ekran Kartı ile Far Cry 2, World of Warcarft gibi günümüzün en karmaşık ve popüler oyunları için mükemmel bir deneyim vaat ediyor. 6GB DDR3-1333 bellek bilgisayarınızın performansını artırırken, 1TB hard disk ile tüm video, müzik, resim gibi dijital içerik dosyalarını rahatlıkla saklama imkanı veriyor.

mailgooglecom1234873263.jpg

Blu-ray okuyucu ile kullanıcıya, yüksek çözünürlüklü HD filmleri 22 inç geniş monitör ile izleme fırsatı veren Casper Neo, tümleşik HDMI desteği ile LCD TV de 1080p FULL HD görüntü kalitesinin keyfini yaşatıyor.

:: Casper Neo'yu beğendiniz mi?

Bilgi için: Casper
SDN - http://shiftdelete.net

BuzzKnight

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Helal olsun adamlar bişeler yapma gayretindeler en azından

hellbutcher000

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bende bir casper kullanıcısıyım kalitede hiç bir sorunu yok casperin gerçekten iyi işler başarıyor bu yeni kasası çok hoşuma gitti özellikle benim gibi pc modifikasyon sevenler için birebir gibi gözüküyor. yani 6gb ram 1 gb ekran kartı ayrıca 1TB lık sabit disk beni fettetti . :)

ahmet331

Asistan
Reaksiyon puanı
0
casper toplamış markaları yapmış bişi tebrikler ama 6gb gereksiz ve zaten ddr3 olması mecburen fiyatı arttıracak ekran kartınıda o pc ye yakıştıramadım biraz kassalar hi-end olabilirmiş 4870x2 veya gtx285 gibi bi kartla

leylek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:: Casper Neo'yu beğendiniz mi?
Beğenmedim.
3200 TL`yi bu bilgisayara bayıldıktan sonra ekran kartı HD4830 olacaksa söyleyecek söz bulamıyorum.Utanmasalar HD3450 falan koyar bu Casper:twisted:

FiRARDA

Asistan
Reaksiyon puanı
1
casper iı kötülediğimden değil ama berbat bir LCD anlayısı var ve çok dandik bir donanım birleşmedi var takılan parçaların genelde sürücü sorunu oluyor

FIRTINA_SEM

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Beğenmedim.
3200 TL`yi bu bilgisayara bayıldıktan sonra ekran kartı HD4830 olacaksa söyleyecek söz bulamıyorum.Utanmasalar HD3450 falan koyar bu Casper:twisted:

arkadaşa sonuna kadar katılıyorum. işlemci güzel, anakart güzel, ram güzel ama ekran kartı bence bu makineye yakışmamış. hemde çok pahalı bir pc. zaten marka diye fazla fiyat ekliyorlar. bence bu paraya daha güzel bir pc toplanır. zaten casper ın monitörlerini de pek sevmiyorum. bence bu paraya alınmayacak bir pc....

Abdurahman

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Süper bi PC :) ama Ekran Kartı Çok Düşük :icon_-1: pahalı bidee :'(