Nefret ettiğiniz siteler kategorisi kaldırılmalı

Bu konuyu okuyanlar

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808
Merhabalar
Böyle bir kategoriye gerek olduğunu düşünmüyorum. Kategori de sürekli başka siteleri karalamak adına konu açılıyor bence gereksiz bir kategori.
Bence de. Ahmet, Mehmet'le düşman, onun sitesini oraya yazıyor, ziyaretçi kaybediyor. Bu da AdSense gelirlerinin düşmesi demek oluyor.

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,459
Bence de. Ahmet, Mehmet'le düşman, onun sitesini oraya yazıyor, ziyaretçi kaybediyor. Bu da AdSense gelirlerinin düşmesi demek oluyor.
Ondan ziyade forum başka siteleri kötüleme yeri gibi duruyor. Forumun imajı açısından sıkıntılı bir durum.

Ram_kafasi

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Merhabalar
Böyle bir kategoriye gerek olduğunu düşünmüyorum. Kategori de sürekli başka siteleri karalamak adına konu açılıyor bence gereksiz bir kategori.
Aslında yasal olarakta bu yapılan bir suç aslında, kapatılabilir bence de.

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,459
Firmayı kötü göstermek bir suçtur, gerekli durumlarda firma bunu yapan kişileri veya kurumları dava edebilir.
Doğru söylüyorsunuz o kısmını düşünmedim ancak eleştiri için bir problem olduğunu sanmıyorum da genel de bu forumda açılan konular hep kötüleme taraflı oluyor.

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Önceden "Nefret Ettiğiniz Siteler" bölümü daha aktifti, şimdilerde kullanımı epeyce düştü. :)

Bölüm açıklamasında "Bir kere girdikten sonra arkanızı dönüp kaçtığınız internet siteler." yazmakta ancak yapılan yorumlar çoğunlukla bu bağlamda olmamıştır ve doğal olarak konularda gereğinden fazla tartışma söz konusu olmuştur.

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,459
Önceden "Nefret Ettiğiniz Siteler" bölümü daha aktifti, şimdilerde kullanımı epeyce düştü. :)

Bölüm açıklamasında "Bir kere girdikten sonra arkanızı dönüp kaçtığınız internet siteler." yazmakta ancak yapılan yorumlar çoğunlukla bu bağlamda olmamıştır ve doğal olarak konularda gereğinden fazla tartışma söz konusu olmuştur.
Büyük ihtimalle madde 28 den dolayıdır. O madde gelmeden önce çok aktifti.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Yani evet bazıları başka siteleri kötüleyip duruyor. Bu forum başka forumları kötüleme yeri değil doğru.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
@Servous, zaten başka forum ile ilgili içerik veya başka bir şey paylaşmak yasak. Başka forumların reklamı sayılıyor diye. Bir de başka forumda olan olay o forumda kalmalı.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Kaldırılmasın bence. Forum'da 1 boş konu okumaktansa 15 tane eleştiri konusu okurum. Ayrıca kategori konuları eleştiriden ziyade içi boşlukla doldurulmuş, haklı ban yiyenlerin geldiği konularla dolup taşmış.

ne bilim olum ben

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
57
Bence kalkmamalı çünkü bir satıcı yada alışveriş sitesiyse Forumda görüp satın almamaya karar veririz dolandırıcılığı engellemek için kullanılır yani :/