Need For Speed Most Wanted 2005 Nereden Satın Alabilirim?

MrOmer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
HepsiBurada da 80TL ye buldum origin keyi veriyormuş kodu girip alıyormuşsun falan filan ama hadi diyelim adam kandırdı bozuk key falan verdi diyelim. HepsiBurada iadesini yapabilir mi güvenilir mi yani her türlü iade edebilir miyim bozuk çıkarsa

Ekli dosyalar

• resim_2021-05-09_010144.png
    resim_2021-05-09_010144.png
    350.2 KB · Görüntüleme: 130

MrOmer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Şimdi açıklama kısmında buldum bunu
• Dijital ürünlerde, ürün aktive eden kodların satışlarında, Türk Ticaret Kanunu ilgili maddesi uyarınca ürün iadesi yapılmaz.
Bu ne demek anlamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Satıcının profili iyi 54 değerlendirmesi var 9.7 almış 775 ürün satıyormuş aktif güvenilir bence ama üzerinden 16 yıl geçmiş bir oyun için insan korkuyor biraz param boşa gitmesin diye

WindStone

Dekan
Reaksiyon puanı
2,634
Şimdi açıklama kısmında buldum bunu
• Dijital ürünlerde, ürün aktive eden kodların satışlarında, Türk Ticaret Kanunu ilgili maddesi uyarınca ürün iadesi yapılmaz.
Bu ne demek anlamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Satıcının profili iyi 54 değerlendirmesi var 9.7 almış 775 ürün satıyormuş aktif güvenilir bence ama üzerinden 16 yıl geçmiş bir oyun için insan korkuyor biraz param boşa gitmesin diye
eğer oyunu istemezsen geri iade edemezsin demek. Eğer aldığında bir sorun olursa satıcıyla iletişime geçin düzeltir düzeltmezse hepsiburadaya yazabilirsin.

MrOmer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
eğer oyunu istemezsen geri iade edemezsin demek. Eğer aldığında bir sorun olursa satıcıyla iletişime geçin düzeltir düzeltmezse hepsiburadaya yazabilirsin.
Ha oyunu beğenmedim iade edemezsin ama satıcı dolandırdı vs. bir şey oldu çalışmadı diyelim o zaman iade edlir diyorsun anladığım kadarıyla doğru muyum

efemurato

Profesör
Reaksiyon puanı
2,044
Ha oyunu beğenmedim iade edemezsin ama satıcı dolandırdı vs. bir şey oldu çalışmadı diyelim o zaman iade edlir diyorsun anladığım kadarıyla doğru muyum
Evet Ozaman tüketici mahkemesine kadar gidebilirsin ama para iadesi yapılmaz Sorun çıkarsa ya ürün değiştirir yada düzgün key verir.

MrOmer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Evet Ozaman tüketici mahkemesine kadar gidebilirsin ama para iadesi yapılmaz Sorun çıkarsa ya ürün değiştirir yada düzgün key verir.
Çok teşekkürler o zaman en iyi satın alma işlemiden başlayıp full video çekmek :d ne olur ne olmaz video almak önemli :