Need for Speed 2016 Klavye Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Dün bu oyunu origin üzerinden aldım ve bugün indirdim. Oyuna girerken hata veriyor işte intel driver güncelleyin vs diye. Driver Booster açtım güncelledim. Fakat hala daha aynı hatayı veriyor. Tamama tıklıyorum. Oyun açılıyor. Fakat oyunun başlangıç ekranında devam etmek için space tuşuna basmamız gerekiyor fakat klavyem çalışmıyor. Yani oyunda çalışmıyor. Spaceye basıyorum ama tepki yok. Çıkmak için L basın diyor L basıyorum yine tepki yok. EA topluluğunda bununla ilgili bir şeyler okudum fakat pek bir şey bulamadım. Önerisi olan var mı?

FatihLC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Dün bu oyunu origin üzerinden aldım ve bugün indirdim. Oyuna girerken hata veriyor işte intel driver güncelleyin vs diye. Driver Booster açtım güncelledim. Fakat hala daha aynı hatayı veriyor. Tamama tıklıyorum. Oyun açılıyor. Fakat oyunun başlangıç ekranında devam etmek için space tuşuna basmamız gerekiyor fakat klavyem çalışmıyor. Yani oyunda çalışmıyor. Spaceye basıyorum ama tepki yok. Çıkmak için L basın diyor L basıyorum yine tepki yok. EA topluluğunda bununla ilgili bir şeyler okudum fakat pek bir şey bulamadım. Önerisi olan var mı?

Aynı Sorun Bendede Var Çözümünü Bulduğumda Sana Bildireceğim.

Buğra Kaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler bendede aynı sorun vardı ama sorun [ÇÖZÜLDÜ]

Şimdi oyunu açarken bi hata veriyor ve tamam dediğinizde oyuna giriyor ancak hiçbir klavye işlemiyor dimi :)

Bu sorunu şöyle çözüyorsunuz ve çok basit.Şimdi oyun açıldıktan sonra hiçbir tuşa basılmadığında Alt+Esc yaparak masaüstüne dönüş yapın.Daha sonra masaüstünüzdeki Needforspeed'in üzerine gelerek mouse'dan sadece sağ tıklayın ve başka hiçbirşey yapmayın.daha sonra tekrar alt sekmede uygulamada çalışan needforspeede tıklayın(kısaca oyuna tekrar geri dönün)oyun ekranına döndüğünüzde klavye işliyor olacaktır. İYİ OYUNLAR :)