İndirdiğim dosyalar nedir?

Bu konuyu okuyanlar

furqan.

Asistan
Reaksiyon puanı
82
Arkadaşlar biraz önce bir siteye girdim, girdiğim anda bildirim çubuğunda indirilme simgesi ve birşey indirdi adları: Download.1,Download.
Bu ikisi idi. Virüs taraması yaptım birşey çıkmadı. Bu nedir, cihazıma zarar verir mi bileniniz varmı?

Latiroz Kaipa

Profesör
Reaksiyon puanı
636
Arkadaşlar biraz önce bir siteye girdim, girdiğim anda bildirim çubuğunda indirilme simgesi ve birşey indirdi adları: Download.1,Download.
Bu ikisi idi. Virüs taraması yaptım birşey çıkmadı. Bu nedir, cihazıma zarar verir mi bileniniz varmı?
Çalıştırmazsan zarar vermez.

mesafe_avcisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bilinmeyen Kaynaklardan uygulama yüklemeyi veya bilinmeyen uygulamaları yüklemeyi kapatın ve google play'den Google play protect ile telefonu tarat.

yusufbiradlii44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Knk sıkıntı çıkmaz birşey sen boşver sil onları. Sıkıntı çıkmaz ama sen yinede bilinmeyen kaynaklara kapat.

Mfci

Asistan
Reaksiyon puanı
130
Google Play dışındaki yerlerden uygulama edinmeye çalışmayın.APK'lar güvensiz dosyalardır.İçinden ne çıkacağı sürprizdir.Bir daha aynı hataya düşmeyin.

İyi forumlar..