Neden Ya Neden ? Discord Serverim Ortağım Ve Eski Arkadaşlarım Tarafından Patlatıldı :(

Bu konuyu okuyanlar

Akdeniz124

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Discord serverime bayağı bir emek vermiştim hatta kendime bir youtuber ortak bile buldum videolarını editliyorum ve bunun karşılığı discord serverimi videonun açıklama kısmına koyuyordu.
Hatta kendisi oynadığım oyunun en iyi mobil oyuncusu.
Tüm yetkiler ondada var OwnerShip bende ama rolünde tüm yetkiler var.
sonra benim ile aynı konuda discord serveri açan 2 türk arkadaşım daha var (2 gün öncesine kadardı)

Bu en iyi oyuncuyu yani ortağımı fotoğrafı ile tehdit ve serverimi patlatıyorlar toplam 4 kişiler.

Onlardan beklemezdim :(

Şimdi server kurcak gücümde kalmadı ;-;

Yalan söylediğimi düşünmeyin diye buraya birazını koyuyorum;
1619767052991.png

Şöyle birşeyde var ki yine patlatanlardan biri oynadığım oyunun en iyi türkü,biride en iyi dediğim kişiyi zaman zaman alıyor.
Ayrıca oynadığım oyunun en iyi mobil oyuncusu editlediğim videoları kaldır diyince kaldırmıyor :/
Patlatan, en iyi olmayan kişinin serverine de support'luğum vardı.

Ayrıca onun videolarınıda editliyordum.

Çok üzgünüm içimi dökmek istedim

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
+Sunucu Şablonu çıkartmayı öğrenmelisin.
+Sunucunda bulunan üyelerin listesini (#...) hazırlamalıydın.
+Şikâyet et. Eğer tespit edebilirlerse hesapları devre dışı bırakılabilir, bir ihtimal yani.

Buradan sorununu anlatırsın. En alttaki "Ekler (isteğe bağlı)" bölümünden de kanıtları atmayı unutma.

+Niye tanımadığın insanlara banlama yetkisi veriyorsun?

Akdeniz124

Doçent
Reaksiyon puanı
424
+Şikâyet et. Eğer tespit edebilirlerse hesapları devre dışı bırakılabilir, bir ihtimal yani.

Buradan sorununu anlatırsın. En alttaki "Ekler (isteğe bağlı)" bölümünden de kanıtları atmayı unutma.

Aslında yakın arkımdı, server ortakdı sadece ownership bendeydi bunu hem tehdit etmişler hemde member kasıp bırakır seni demişler.

bu vermiş yetkiyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bende düşünüyordum sunucuyu kopyalabilen bir bot yok mu ? diye :D

Öğrenebiliceğim bir yer var mıdır ?

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
bu vermiş yetkiyi
O zaman müstehak. Tehdit ediyorsa direkt basın engeli, yıl olmuş 2021, "hâlâ yok şu bu tehdit etti" ayaklarını geçin lütfen.

Öte yandan konu sahibi dediklerimi yapsın, bundan sonra kime "banlama" yetkisi vereceğini de öğrenmiş oldu.

Akdeniz124

Doçent
Reaksiyon puanı
424
O zaman müstehak. Tehdit ediyorsa direkt basın engeli, yıl olmuş 2021, "hâlâ yok şu bu tehdit etti" ayaklarını geçin lütfen.

Öte yandan konu sahibi dediklerimi yapsın, bundan sonra kime "banlama" yetkisi vereceğini de öğrenmiş oldu.
Hocam beni değil o iki kişi benim bu ortağımı fotoğrafı ile tehdit etmiş.Yoksa yapıcak biri olduğunu düşünmüyorum

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Hocam bende düşünüyordum sunucuyu kopyalabilen bir bot yok mu ? diye :D

Öğrenebiliceğim bir yer var mıdır ?
Sunucuya sağ tık yap, Sunucu Şablonu var ayarlarda:
1619769095595.png

Şablon adını yazman yeterli.
1619769214285.png

Oluşturduğu linke tıklarsan sunucuda hazır roller, izinler, kanallar (mesajlar dahil değil) aktarılacak.

Son düzenleyen moderatör:

Akdeniz124

Doçent
Reaksiyon puanı
424
S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Hocam çok güzelmiş ;-; neden bilmiyordum ben bunu :(
Ama şunu da ekleyeyim: Kanaldaki mesaj içeriği önemliyse veya arşiv tutuyorsan kopyalayıp yapıştırmayı -ilk sunucu- da unutma. Her an sunucun patlatılabilir, o kadar text çöp olur.

Akdeniz124

Doçent
Reaksiyon puanı
424
mesaj çok önemli değildir bence.
Sohbet devam eder :D

Akdeniz124

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Videolar, GIF'lar, ekran görüntüleri, konu linkleri...
Hocam aslında en iyi türk oyuncu dediğimiz kişide IP adresimde var bununla alakalı bir şikayetde bulunucağım.

Arkadaşlar Şu anda öğreniyorum ki şantaj veya tehdit yüzünden yapmamış kendisine yeni bir server yapmak için beni harcamış ;(

Ayrıca şu anda sana tekrar server yapalım diye yalvarıyorlar -_-

Son düzenleme: