Neden TouchBar olmayan macbook?

Bu konuyu okuyanlar

MrJokes

Doçent
Reaksiyon puanı
283
Arkadaşlar genellikle TouchBar olmayan macbookları tercih ediyorlar. Hali hazırda TouchBar lı macbook kullanan olumsuz deneyim yaşayan arkadaşımız var mı acaba?

VasiF Quluzade

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bence TouchBarlı MacBooklar pahalı olduğu için. TouchBar yüzünden olacağını zannetmiyorum...

MrJokes

Doçent
Reaksiyon puanı
283
15 inc Touchbarsız macbook yok sanırım bu arada değil mi?

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Arkadaşlar genellikle TouchBar olmayan macbookları tercih ediyorlar. Hali hazırda TouchBar lı macbook kullanan olumsuz deneyim yaşayan arkadaşımız var mı acaba?

Tercih edilmemesinin sebebi sorun yaşamaları değil aslında. Bilgisayar için çokta gerekli bir bölüm olmadığından dolayı insanlar o 1.000 liralık ücreti oraya değil de donanıma veya hafızasına vererek değerlendiriyorlar. Benim fikrimi sorarsan gerçekten de TouchBar o kadar da gerekli bir özellik değil ama yardımcı olur mu kullanırken, kendim kullanmadım ama okuduklarıma göre yardımcı oluyor kısayollar sağlıyor mesajlaşırken emojiler orda çıkıyor kullanabiliyorsun. Bir de parmak iziyle bilgisayarı açmak daha kolay oluyordur. Bunlar dışında ekstra ekstra bir faydası yok.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Çünkü Touchbarlı macbooklar çok pahalı üstünde dokunmatik panel parmak izi falan entegre edili

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
çünkü o nu görüpde o touch barlı macbook almışsın bi yüzlük tokala hafta sonu vereyim diyenler çoğalır...

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
hem ucuz hem de standart usb ve hdmi portu filan var.