Soru Neden Gece 2'Ye Kadar Forumdasınız?

Bu konuyu okuyanlar

Ardal

Doçent
Reaksiyon puanı
2,975
Gece 2'ye kadar forum da ne işiniz var?, hiç uykunuz gelmiyor mu?, uyku sağlığına zarar veriyorsunuz, ve ayrıca forum da ne işiniz var gecenin 2'sinde?

Not: Lütfen kızmayın, sadece soru sordum.

Reaksiyon puanı
268
Gece 2'ye kadar forum da ne işiniz var?, hiç uykunuz gelmiyor mu?, uyku sağlığına zarar veriyorsunuz, ve ayrıca forum da ne işiniz var gecenin 2'sinde?

Birilerine yardımcı olmak için aynı hemşire olan annemin yaptığı gibi. Kadın bir gün evde bir gün 24 saat nöbette. O kadın ne oluyor biz saat 2'de öyle oluyorsak acaba.

Ardal

Doçent
Reaksiyon puanı
2,975
Birilerine yardımcı olmak için aynı hemşire olan annemin yaptığı gibi. Kadın bir gün evde bir gün 24 saat nöbette. O kadın ne oluyor biz saat 2'de öyle oluyorsak acaba.
Peki hiç uykunuz gelmiyor mu?, sağlığınızı düşünmüyor musunuz?

Reaksiyon puanı
268
Her gece 2'ye kadar kalırsan evet ama ben arada sırada kaçamak yapıyorum. Uykum gelmiyor açıkçası. Annemden bana geçmiş heralde. Birde çok uykucu bir insan değilim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaten her gün 2'ye kadar kalan kişide mutlaka bir problem vardır.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930

Ben keyfim ve kahyası istiyor kardeşim

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,974

Uykum yok bu aralar üstümde tembellik var.

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Her günüm aynı geçiyor.Her günüm ve her günüm...
Aynı stefan Zweig'in Santranç kitabındaki tutsak gibi...
Her gün farklı bir şeyler deneyip günü farklı bir şeyler yaparaktan kapatmak,bu kısır döngünün içinden çıkmak istiyorum.
Lakin günün sonunda yaptığım yine bu döngüyü bozamıyor.Çünkü her gün farklı bir şeyler yapmaya çalışaraktan aslında yine bu günümü dün ile yarınımı bugün ile aynı yaşıyorum.
Bu yüzden uyku tutmuyor.
Sabah insanlık için yeni bir gün doğacak.
Lakin onların üzerine doğacak yeni ve taze haberleri getiren bu güneş benim üzerimden hiç ayrılmadığı için bana ''Gün aydın'' olmayacak.
Bu yüzden uykusuzum.
Daha yolun başındayım.Belki de ortasında kim bilir...
Çok fazla düşünüyorum.Düşünemeyenler için,düşünmek istemeyenler için düşünüyorum.Sorunları düşünüyorum,artan sorunları...Çözümleri düşünüyorum,yapbozun parçalarına bakarcasına...Parçalar az,lakin yapboz yuvaları arttıkça artıyor.