• 5.000 TL altı en iyi Xiaomi telefonlar!

SDN editörü Samet Jankovic, 5.000 TL altı en iyi Xiaomi telefonları araştırdı. Videoda, belirtilen aralıkta en iyi fiyat performans Android telefonları beğeninize sunuyoruz.

Neden evlenemiyorum?

Bu konuyu okuyanlar

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
189
Keşke bu yorumumu görsen. Senin kız bulamaman çok yerinde olmuş. Kızlarin fotolarını elestirmissin. Senin aklın yok mu? Kendisi olduğunu nereden çıkardın? Ya da efektsiz olduğunu falan nereden çıkardın. Senin evlenmeye niyetin olsa o kız ben değilim diyenle evlenirdin. Ama belli ki tipe takıksin.ama kızlar da takik bunu unutma demek ki tipsizsin kızlar seni beğenmemiş. Biraz yakışıklı olsan herkes kabul ederdi seni. Senle evlenene Allah kolaylık versin bye

MoMentS

Asistan
Reaksiyon puanı
108
Sağlığın ne durumda? veya sigara içiyor musun? ben nice kızlar gördüm genelde benim tipim değiller tipim olsalar da sigara içtikleri çıkıyor eliyorum hemen. Bu devirde zor gibi. Arkadaşın biri covid sebebiyle çok az kişi davet etti. Max 10K ya evlendiler. Bütçe açısından hiç zor değil evlilik. Ev araba ayrı konu.

dördüncü_murad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Keşke bu yorumumu görsen. Senin kız bulamaman çok yerinde olmuş. Kızlarin fotolarını elestirmissin. Senin aklın yok mu? Kendisi olduğunu nereden çıkardın? Ya da efektsiz olduğunu falan nereden çıkardın. Senin evlenmeye niyetin olsa o kız ben değilim diyenle evlenirdin. Ama belli ki tipe takıksin.ama kızlar da takik bunu unutma demek ki tipsizsin kızlar seni beğenmemiş. Biraz yakışıklı olsan herkes kabul ederdi seni. Senle evlenene Allah kolaylık versin bye
Öncelikle yorumunu gördüm, bundan dolayı sevinebilirsin. :)

İkincisi, bu 1 yılda düşüncelerim biraz değişti, yaşımın artık 30’a yaklaşmış olmasından mıdır bilmiyorum ama artık evliliğe 25’li yaşlarımdaki gibi bakmıyorum, önümüzdeki Haziran’da 30 olacağım ama nedense evliliğe karşı biraz soğudum, bir de seçici olmaya başladım, ilginç…

Sanırım yakın zamanda evlenmeyeceğim, yani kendi isteğimle evlenmeyeceğim. Aslında en iyisi 40 yaşında (ya da 35’ten sonra herhangi bir yaşta) 20’li yaşlarındaki bir genç kız ile evlenmek. Şu anda bu kafadayım. Bakalım, hayırlısı. :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sağlığın ne durumda? veya sigara içiyor musun? ben nice kızlar gördüm genelde benim tipim değiller tipim olsalar da sigara içtikleri çıkıyor eliyorum hemen. Bu devirde zor gibi. Arkadaşın biri covid sebebiyle çok az kişi davet etti. Max 10K ya evlendiler. Bütçe açısından hiç zor değil evlilik. Ev araba ayrı konu.
Sağlığım iyi çok şükür, sigara içmiyorum, hiç içmedim bu yaşıma kadar. Sigara içen kızlar da çok itici oluyorlar, sevmiyorum öyle kızları. :)

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
189
Yirmi yaşındaki genç z kuşağı ya da alfa kuşağı kızlar sen kirkindayken senle evlenir mi :D bu kızları y kuşağı ile karıştırma neyse

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
189
beyefendi kusura bakma ama parası için evlenirse aldatır da neyse

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
189
Neyse kardeşim inşallah gönlüne göre bulursun

Thecyberval

Öğrenci
Reaksiyon puanı
46
Arkadaşlar aceleci değilim. Yani aceleci olmaktan kastınız nedir onu dahi tam olarak anlayamadım. Eğer ki bazı insanların dediği gibi önce sosyal medyadan fotoğraflarını beğen, sonra arkadaş olarak konuşmaya başla, sonra... Öf ki ne öf... Bunlar nedir ya? Ben böyle şeylerle uğraşamam.

Aslında ben görücü usulüne uygun biriyim ama işte görücü usulü bulan yok. Şöyle aracı olacak biri... Annem de olmuyor yardımcı...
bncede öyle daha mantıklı kuran kurslarında ahlaklı evlenmeyi bekleyen bir sürü kişi var. bu devirde bulabiliyorsan imanlı birini bulacaksın

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
189
Stew bizim dördüncü murat abiğmiz internetten güzel hatunları tercih etmiş fotolar aynı olsa evlenecekmis. Yani medrese kızını almaz.

dördüncü_murad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Stew bizim dördüncü murat abiğmiz internetten güzel hatunları tercih etmiş fotolar aynı olsa evlenecekmis. Yani medrese kızını almaz.
Medrese kızı alırım ya niye almayayım? 😃

Bu arada internetteki kızların %99,9’u shoplu/efektli fotoğraf kullanıyor, bu yüzden evet internette gördüğüm kızların fotoğraflarına kati surette inanmıyorum ve de güvenmiyorum, o yüzden yağmurlu bir günde kendileriyle yüz yüze gelip karşılıklı bir kahve içmeyi yeğliyorum. Yağmurlu bir gün detayına dikkat. 😃

Ya da annemler alsın kızı kadınlar hamamına götürsünler ve orada makyajsız yüzünü görüp bana söylesinler kız makyajsız güzel mi diye… 😃 Sonra bir sürprizle karşılaşmayalım…