Neden blackberyi seviyorum? Benim gibi seven var mı?

Bu konuyu okuyanlar

EmreGndmr

Doçent
Reaksiyon puanı
686
Blackberynin tuşlu teletonlarını çok seviyorum şimdi güzel kamera batarya donanım koysalar telefona hiç şüphesiz alırım hiç seven varmı blackberyi ?
Annemde BlackBerry Z10 vardı.İlk zamanlarda çok hoştu ancak bazı uygulamalar fişi çekince telefon da kendi kendine fişini çekmiş oldu Hiç tuşlu telefonlarını deneyim etmedi ancak keşke zamana ayak uydursaydı.Belki de Android ve İOS'un yanına BBOS'u görürdük.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Kılıftan çıkarınca ekranın açılıp, koyunca kapanması çok güzel bir detaydı :)

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
Eski cihazları güzel cihazlardı ama çok pahalıydı, bütçe dostu değildi, F/P ile alakası yoktu.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,988
Tuş takımındakı sensörü severdim.

İlk olarak tuşla android ekranının kaydırılmasını gördüğümde ağzım açık kalmıştı. Vay bee

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Hayatımda o kadar karmaşık, insanı zorlayan başka bir cihaz daha görmedim. Çok seven arkadaş, kusura bakma da bedava verseler yine de istemem.

Frieza

Asistan
Reaksiyon puanı
87
Ben bir ara ortasında küre gibi dönen tuşlu versiyonunu kullanmıştım o dönemdeki çoğu telefondan sağlamdı facebook’u falan vardı yanlış hatırlamıyosam, elime’de az kramp geçirtmedi o küre :) ama çok sağlam telefondu 3310’la yarışır derecede çok severdim bir gün bataryası gitti sonra attım zaten hala unutamadığım telefonlardan biri.

vigilantemre

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,599
Ben de Nokia ve Microsoft'un Lumia modellerini çok seviyorum elimde Lumia 820 var. Blackberry Passport ve Key modelleri hoşuma gidiyor bir de, ama çok pahalılar :)

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Ben yine de Nokia derim. İlk göz ağrımız.
Benim de ilk telefonum olurdu kendileri! :D
5210 pembe renk bir telefondu. Bir de turkuaz renkli olanı vardı, ne ki çok hoşuma gitmesine rağmen bir türlü piyasada bulamamış, mecburen pembesini almıştım. İki yıl sonra da Samsunga geçiş yaptık, o geçiş öylece devam etti, ta ki bugünlere kadar. Sanırım bundan sonra da bitmeyecek gibi duruyor.

vigilantemre

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,599
Benim de ilk telefonum olurdu kendileri! :D
5210 pembe renk bir telefondu. Bir de turkuaz renkli olanı vardı, ne ki çok hoşuma gitmesine rağmen bir türlü piyasada bulamamış, mecburen pembesini almıştım. İki yıl sonra da Samsunga geçiş yaptık, o geçiş öylece devam etti, ta ki bugünlere kadar. Sanırım bundan sonra da bitmeyecek gibi duruyor.
Babam da Samsung'dan başka cihaz kullanmıyor. Ben de S3 Mini ve J2 modellerini biraz kullanınca soğudum Samsung'dan

Reaksiyon puanı
3,027
Nokia XpressMusic mükemmel... Hala kullandığım en iyi telefon. Cihazın uygulama çekmecesi olduğunu aylar sonra farketmiştjm öyle kötü bir kullanıcı arayüzü vardı ama olsun kalbimde sırlar dolu bir telefondu XpressMusic...

Zxcvbm

Asistan
Reaksiyon puanı
140
Güzeldi ona özel internet paketleri bile vardı. Malzeme kalitesi iyi olurdu ama devamını getirmediler

Bir Beyefendi

Doçent
Reaksiyon puanı
939
Annemde BlackBerry Z10 vardı.İlk zamanlarda çok hoştu ancak bazı uygulamalar fişi çekince telefon da kendi kendine fişini çekmiş oldu Hiç tuşlu telefonlarını deneyim etmedi ancak keşke zamana ayak uydursaydı.Belki de Android ve İOS'un yanına BBOS'u görürdük.
Güzel olurdu rekabet artardı :D

Egemen Kaya

Asistan
Reaksiyon puanı
185
Fiziksel klavyesi olan telefonları çok güzeldi.

Charismax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
40
iphoneden kaliteli ve pahalıda aslında yazılımı biraz farklı geliştirilse kral telefon

Ecomanya

Müdavim
Reaksiyon puanı
658
Blackberry cidden hayran oldugun telefondu eskiden..