Neden ban yedim?

• Konuyu başlatan Emre Nas ama Banlı
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
E destek vermiş oluyorsun işte. DC üzerinden attığın zaman korsana destek olmuyor mu? Korsan dosyayı illa forumdan atmak zorunda değilsin ki. Forum harici bir yerden iletişim kurar, başka yerden işinizi halledersiniz orası ayrı. Ancak sen forum üzerinden DC'ye gel atayım dersen korsana destek olur işte.

K

Korsana destek yok (!)

SDN Okuru
Korsana destek yokmuş sözde, bak sen şu işe :) Açılan konuda 119 sayfa var ve adamlar açık açık mail vererek davetiye istiyor. Konuda dolaylı yoldan torrent isteniyor:

Neden buna izin veriyorsunuz peki?

K

Korsana destek yok (!)

SDN Okuru
İşinize gelen mesajları mı yayınlıyorsunuz? Azıcık tarafsız olsanıza.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Davetiye sistemi ile alakalı çalışmam var tüm konuları kaldırmayı düşünüyorum. Ama senin üslubundan anlaşılacağı üzere pek uslanmayacağını düşünüyorum.
Boş ver abi. Bizden çok çok önce oluşturulan bu konuların ne amaçla oluşturulduğunu, kaldırılmasının ne kadar zor olduğunu, SEO'ya ne kadar zarar vereceğini, bu tarz konuların sadece bizim elimizde olmadığını anlamayacak arkadaş. Ne anlatmaya çalışırsan anlamayacak. Her forumun ortak bir noktası var. Kusur aramak için ararsan her forumda bir şey bulursun. Ancak forumların bir ortak noktası da var ki bu tarz insanların hiçbiri uzun süre barınamaz. Arkadaş sanıyor ki sen göreve geldikten sonra bu tarz konuları forumda istemesen dahi tek hamle ile bu içeriği silebileceksin :D

Son düzenleme:

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808
Bu arada nasıl DC den haberleşebiliyorsunuz? SDN'nin DC grubu falan mı var?

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Şimdi Multi hesap yüzünden artacak o
bu kısımda üyelik almadan yazılabiliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu bölüme üyeler yazmasa daha iyi olur farklı sebeblerden foruma giremeyen üyeler yönetim ile iletişime geçsin diye açıldı ama maşallah üyelerimiz yönetici gibi her konuya yazmaya çalışıyor yapmayın arkadaşlar.

K

Korsana destek yok (!)

SDN Okuru
Arkadaş sanıyor ki sen göreve geldikten sonra bu tarz konuları forumda istemesen dahi tek hamle ile bu içeriği silebileceksin :D
Öyle sandığımı nereden çıkarttın acaba? Kaldırmak zorunda mısınız? Kilitleyemiyor musunuz? Yukarıda uzun yazmışsınız, peki neden konunun son sayfasında yöneticiler açıklama yapmadı? Benim kızdığım nokta da açıklama yapılmamasıdır.

Yardımcı olayım: