Neden Ban Yedim , SDN Forum'u bırakmayı düşünüyorum..

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Ben link paylaştım diye ban yedim.Sonra klon hesap açtım neden ban yediğimi öğrenebilmek için Uçuşan Üyeler adlı konuda klon hesaptan uçuruldunuz yazılmış.Uzun zamandır merak ediyordum profilime ilk mesaj ne olacak diye "İyi birisinde keşke klon hesap kullanmasaydın" benzeri birşey yazılmıştı.Bu olay soğutmuştu beni SDN Forum'dan zaten.Sonra uzun süre foruma girmemiştim. :(

Aslında buraya yazabileceğim çok şey var ama yazmaya kalkarsam büyük ihtimal banlanırım.

Son düzenleyen moderatör:

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Arkadaşlar konu içinde geçmiş ama tekrar edeyim mod arkadaşlar uyarı puanını veriyor ama bu uyarı puanlarının gecerlilik süreleri mevcut bu süre içinde ki toplam puanınıza göre sistem otomatik olarak uzaklaşmanızı sağlar.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Ben şimdilik şikayetçi değilim, 3 uyarı puanım var. 2 tanesi tartışma yüzünden ve ben haklıydım. 1 tanesi de haksızdım. Genelde 10, 12 ve 28.maddelerden ceza alıyoruz. 50 uyarıda sınırsız banlanmak çok ağır, onun dışında iyi.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Şimdi ben normal cevap yazmışım. Adam devamında hakeret etmiş saygısızca konuşmuş belki küfür etmiş.

Tartışma oluşturan mesajlar deniyor bende 1 hafta ban alıyom karşı tarafta 1 hafta ban bu adil mi bu sizce ? Bende küfür yok hakaret yokken ?
Ayrıca Forumda hakeret küfür etmedikten sonra TARTIŞMA OLMASI neden sıkıntı onuda anlamış değilim ?

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Şimdi ben normal cevap yazmışım.
Tartışma mesajını atar mısın? Ben de bundan şikayetçiydim, yazmayı unutmuşum. Hakaret eden kişiler için ağır cezalar gelmeli. Laf yetiştirip konuyu kirletiyorlar. Aslında konu sahibine hakaret içerikli mesajları silme yetkisi vermeleri gerekiyor.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Adsız.png

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru

SayınBezmenler

Doçent
Reaksiyon puanı
478

ARCANDY

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,749
Bu konumu okuyan tüm saygı değer hocalarıma teşekkür ederek başlıyorum..

Öncelikle herkese merhaba , 7 günlük bir ban almıştım ve bu gerçekten son zamanlarda beni üzen durumlardan birisi oldu. Öncelikle foruma gelme amacım öğrenmek , öğrendiğimi öğretmek .. Faydalı olmaktı :( Küfür konusundaki açıklamamı profilime yaptım. İçinizden birinize hatam olduysa affedin.. Ban sürecimde aldığım yorumlarla sdn forumda resmen istenmediğimin farkına vardım. Bu konuda bazı ssleri koyacağım. Bu nedenle forumu bırakmayı düşünüyorum.

Hakkınızı Helal Edin..
İnsanları küçük düşürüyordun.